Kociánka pohledem kapely HUSTEJ ROCK – super videoklip o Kociánce – odkaz zde
ROCK N ROLLOVEJ RÁJ – nový album rockový kapely HUSTEJ ROCK – odkaz zde
HUSTEJ ROCK – nová rocková pecka – Koupíme si kytary  – odkaz zde    Máme další rockovej nářez – odkaz zde 

Jsme kamarádi z rockový kapely HUSTEJ ROCK a valíme naše vlastní rockový pecky. Kapela vznikla a žije díky našemu dlouholetému kamarádství.

HUSTEJ ROCK je hustá rocková skupina Centra Kociánka. Členy hudební skupiny jsou kluci z Kociánky: zpívající tanečník Daniil, roztančený – zpívající bubeník Filip, tanečník a zpěvák František, hudbou rozvlněný a prozpěvující si Patrik, tanečník a zpěvák Máťa a nejmladší členka skupiny – zpěvačka, tanečnice a bubenice Beatka. Rockové řádění doprovází frontman, manažer, zpěvák a kytarista skupiny Michael, bubenice a vychovatelka z Kociánky Pavla, hokejový trenér a kytarista Pavel a generální sekretář Tomáš.

    

 beatka 3 web  

Skupina, která má ve svém repertoáru převážně vlastní rockové pecky, měla první koncert a odstartovala své rockové řádění 24. 10. 2016 v brněnském Semilasse.
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot.
HUSTEJ ROCK se pravidelně připravuje na hudebních trénincích na koncerty a vystoupení.
Skupina HUSTEJ ROCK má v repertoáru více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.
Veškeré informace, videa a fotografie skupiny HUSTEJ ROCK jsou a budou prezentovány od 24. 10. 2016 výhradně na webových stránkách Centra Kociánka nebo pouze na základě souhlasu frontmana skupiny Michaela Svobody, který je jedinou kontaktní osobou, jednající za hudební skupinu a domlouvající všechny koncerty skupiny.

Na koncertech valíme naše vlastní rockový pecky často jako poděkování všem, kteří dělají skutečnou práci s děckama – vychovatelé, učitelé, trenéři, dobrovolníci atd. – Holky děkujem, Hoši děkujem.

Máme fantastický publikum. Děkujeme Centru Kociánka, děkujeme všem našim fanouškům a kamarádům za mega podporu.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

kontaktní osoba

Termíny koncertů 2023

25. května 2023 – Dobrý den Kociánko!

Místo: Centrum Kociánka, Brno

Začátek koncertu: 18,00 hodin                                                                                                             
Ve čtvrtek 25. května 2023 od 18,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Povalíme vlastní tvrdý rock n rollový pecky – starý i nový. V letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení. Pozvali jsme do České republiky a společně s námi na našem koncertě vystoupí jedna z nejlepších světových dívčích kapel s velkým překvapením.

Pojďte si to s náma naplno užít, moc se na všechny těšíme!!!

Termíny koncertů 2022

29. června 2022 – koncert na akci StrážaFest NA PRYGLU
Místo: Za hrází Brněnské přehrady – park u restaurace U Lva

Začátek koncertu: cca 16,30 hodin                                                                                                             

Rádi jsme přijali pozvání a ve středu 29. června 2022 to cca od 16,30 hodin rozbalíme na akci StrážaFest NA PRYGLU. Dáme nejen koncert, ale také ukážeme všem divákům spoustu praktických věcí ze života našich kamarádů s různým postižením. Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

26. května 2022 – Dobrý den Kociánko!
Místo: Centrum Kociánka, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin                                                                                                             

Ve čtvrtek 26. května 2022 od cca 16,30 hodin povalí kapela HUSTEJ ROCK svůj další koncert na tradiční akci Dobrý den Kociánko! Máme připravený velký překvapení, novou rockovou pecku a mega dalšího poctivýho rocku – prostě hustej nářez. Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

25. května 2022 – koncert na ZŠ Staňkova Brno
Místo: hřiště ZŠ Staňkova Brno

Začátek koncertu: cca 14,00 hodin                                                                                                              

Kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK uspořádají společně s žáky ZŠ Staňkova Brno koncert ve středu 15. června 2022 cca od 14,00 hodin na hřišti této školy. Toto bude skutečně světový koncert, protože na ZŠ Staňkova Brno chodí děti ze 46 zemí celého světa. Pojďte si užít společné rockové zábavné odpoledne. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2021

16. září 2021 – Centrum Kociánka – Brno, hipoterapie

Začátek koncertu: 16,30 hodin

Ve čtvrtek 16. září 2021 od 16,30 hodin hobluje HUSTEJ ROCK na Kociánce na hipoterapii další koncert pro kamarády z Kociánky. Všechny vás zveme na rockovej nářez.

27. května 2021 – Centrum Kociánka – hřiště Pod borovicó, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin

Kapela HUSTEJ ROCK si se svými přáteli a kamarádi z Centra Kociánka dá dostaveníčko právě na Kociánce na hřišti Pod borovicó – ve čtvrtek 27. 5. 2021 v 17,00 hodin.
Poděkování patří také Centru Kociánka za pomoc při domlouvání tohoto rock n rollového odpoledne.
Také na tomto koncertě dáme našu rockovou pecku HOLKY MÁME KRÁSNÝ, PÍVO MÁME DOBRÝ a poděkujeme všem našim tetám na Kociánce, které se každý den starají o naše kamarády s různým postižením. Takže velké HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM.

Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2020

8. září 2020 – Centrum Kociánka – hipoterapie, Brno

Začátek koncertu: cca 16,45 hodin
Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK bude součástí super odpoledne na Kociánce. Více informací o celém programu najdete na webu Kociánky.

Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2019

15. května 2019 – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: čas bude upřesněn
V letošním roce slaví Kociánka 100 let a poprvé v prostorách areálu Kociánky proběhne závod Brněnského letního běžeckého poháru. Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí v rámci této akce. Přijďte si s námi nejen zazpívat a zatancovat, ale také zaběhat si na Kociánce!

30. května 2019 – Dobrý den Kociánko – Centrum Kociánka, Brno.
Začátek koncertu: 17:30. V letošním roce slaví Kociánka 100 let. Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den Kociánko. Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!

8. června 2019, Ohňostrojová přehlídka na Brněnské přehradě, Brno, 20:00 hod
Další velká koncertová rocková show a bomba vybuchne v sobotu 8. 6. kolem 20,00 hodin v podání HUSTÝHO ROCKU na brněnské přehradě těsně před ohňostrojem, který na tento den chystají Filipíny. Loni se na nejlepší ohňostroj přišlo podívat téměř 200 000 diváků.

14. června 2019, IGNIS BRUNENSIS, Brno, 15:00 hod
Pro hudební skupinu HUSTEJ ROCK je velká čest a radost zahrát si 14.6.2019 v Brně na náměstí Svobody při této příležitosti.

26. listopadu 2019 – Centrum Kociánka – tělocvična, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin
Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK slaví v říjnu 2019 narozeniny – tři roky od svého vzniku a udělá si se svými kamarády a fanoušky radost, rozbalí všechny svoje hity při koncertě na Kociánce. Zároveň zde HUSTEJ ROCK pokřtí třetí vlastní DVD a členové kapely budou na konci koncertu toto DVD rozdávat fanouškům.

Obleč se jako rocker a přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2018

24. května 2018 – Dobrý den Kociánko! – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: cca 17:00 – 18:00 (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den, Kociánko! Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!

15. června 2018, 15:00 – 15:45 – IGNIS BRUNENSIS, Brno
Celý festival bude provázet letošní stoleté výročí Československa. Domácí i zahraniční designéři ohňostrojných show dostávají povinnou dvouminutovou hudbu pro zapracování československého motivu do celkového designu a hudebního doprovodu svých soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě. Také závěrečný epilog ohňostroj nad Špilberkem 16. 6. 2018 bude celý věnován stoletému výročí založení společného státu Čechů a Slováků v roce 1918.
Pro hudební skupinu HUSTEJ ROCK je velká čest a radost zahrát si 15. 6. 2018 v Brně při této příležitosti.

Termíny koncertů 2017
21. března 2017 – hudební klub Melodka – Kounicova 20/22, Brno 
Začátek koncertu: 20:00 hodin.
Hudební skupina HUSTEJ ROCK byla pozvána od našich skvělých mladých mediček na akci do hudebního klubu Melodka. Zahraje mezi osmou až devátou hodinou večerní cca 15 svých rockových pecek. Tuto charitativní akci pořádají právě naše mladé medičky na podporu Centra Kociánka. Kluci budou nejen koncertovat, ale také s medičkami tancovat. Moc se tam těšíme!
25. května 2017 – Dobrý den, Kociánko! – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: cca 17:00 hodin (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den, Kociánko! Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!
6. června 2017 – Sportovní integrační den, Brněnská přehrada, Brno
V rámci Integračního projektu Centra Kociánka proběhne také tradiční sportovní a integrační den, jenž se uskuteční nově na Brněnské přehradě. Ve spolupráci s vychovatelem Centra Kociánka Martinem Gregorem,  dobrovolníkem Centra Kociánka Michaelem Svobodou a garantem projektu Tomášem Pětníkem a ve spojení s dalšími vychovateli Centra Kociánka uspořádáme tento zábavný den. Podstatou je 10 stanovišť s různými disciplínami (slalom na vozíku, hod míčkem na plechovky atd.). Uživatelé Centra Kociánka utvoří spolu se studenty SPŠ Purkyňova Brno, kteří chodí pravidelně pomáhat při této akci, kombinované týmy. V rámci tohoto sportovního a integračního dne bude mít skupina HUSTEJ ROCK koncert pro všechny účastníky dne. Zároveň při tomto koncertu vznikne hustej společnej videoklip, na který se moc těšíme!
8. září 2017 – Mikulovský amfiteátr, Mikulov
Začátek koncertu: cca 17:30 hodin (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK byla pozvána organizátory Pálavského vinobraní. Skupina HUSTEJ ROCK bude svým vystoupením startovat celou hudební produkci na Pálavském vinobraní. S kapelou přijedeme do Mikulova samozřejmě dřív a rádi se zúčastníme i slavnostního průvodu městem, jenž je zároveň samotným zahájením Pálavského vinobraní. V loňském roce se této akce s dlouholetou tradicí zúčastnilo cca 56 000 návštěvníků. Jdeme si tuto akci náležitě užít!
16. září 2017 – Erbovní slavnosti, Slovanské náměstí, Brno
Začátek koncertu: čas bude upřesněn
V sobotu 16. září 2017 se skupina HUSTEJ ROCK stane součástí krásné a tradiční akce v Brně Králově Poli s názvem Erbovní slavnosti. Moc se na tuto akci těšíme a jsme rádi, že budeme moci s naší skupinou návštěvníkům této akce zahrát něco z našeho bohatého repertoáru. Se skupinou si také velice rádi užijeme spousty soutěží a doprovodných akcí, jenž tyto slavnosti tradičně doprovází. Uděláme si zkrátka pěkný den!
24.října 2017 – koncert „Hustej rock HUSTÝHO ROCKU“, Centrum Kociánka
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot. Proto HUSTEJ ROCK oslaví jeden rok od svého založení stylově na své domácí půdě v Centru Kociánka. Koncert proběhne 24. října 2017 od 16:00 hodin na hřišti Pod Borovicí. Srdečně zveme všechny příznivce naší poctivé tvrdé rockové hudby a těšíme se na setkání s vámi.

Všechny videa HUSTEJ ROCK najdete na YouTube – stačí napsat HUSTEJ ROCK a užít si poctivej rock’n’roll
Videa
ROCK N ROLLOVEJ RÁJ – nový album rockový kapely HUSTEJ ROCK → odkaz zde
HUSTEJ ROCK – koncert a křest prvního DVD, Brno 24. 10. 2017 → odkaz zde
Koncert v Mikulově na Pálavském vinobraní 2017 → odkaz zde
Koncert na domácí půdě Dobrý den Kociánko 2017 → odkaz zde
Náš druhý koncert na Melodce ve spolupráci se Spolkem mediků → odkaz zde
Náš první koncert → odkaz zde

 

Fotky


HUSTEJ ROCK - album

Více jak 20 vlastních rockových
pecek hudební skupiny
HUSTEJ ROCK

Vzhůru Brno
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                     Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                  Hustej rock 2017 012
Vzhůru Brno,
Brno, Brno, Kometa.
Vzhůru Brno,
nejlepší je Kometa,
hoši, hoši děkujem,
máme vás rádi.

2.sloka:
Co to co to říkáte,
Kometa dnes vyhraje,
co to co to říkáte,
Kometa zas vyhraje,
hoši, hoši děkujem,
vy jste velcí frajeři.

3.sloka:
Ať žije Brno,
nejlepší je Brno,
ať žije Brno,
nejlepší je Kometa,
hoši, hoši děkujem,
my zas stejně vyhrajem.

4.sloka:
Vzhůru Brno,
Brno, Brno, Kometa,
Vzhůru Brno,
nejlepší je Kometa,
hoši, hoši děkujem,
máme vás rádi.

Kóči dělala na mě vóči
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

Refrén:
Kóči říkala,
kóči dělala,
kóči říkala,
kóči dělala na mě vóči.
Kóči dělala vóči,kóči říkala,
kóči dělala na mě vóči.

 

HUSTEJ ROCK - HUSTEJ ROCK, Brno 25. 5. 2023 top

1. sloka:
Kóči potkal sem,
z kóči sem byl paf.
Kóči potkal sem,
z kóči sem byl paf, svět se tóčí
s kóči na kolotóči.
Kóči potkal sem,
z kóči sem byl paf, svět se tóčí.

Koupíme si kytary
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

TOP foto buky na C

1.sloka: Dany hrej, Fildo hrej,
Maro hrej, Franto hrej,
Paťo hrej, Máťo hrej.
Pavli hrej, Pavle hrej,
Michaeli hrej, Beatko hrej,
hrej HUSTEJ ROCK.

 

HUSTEJ ROCK - Koupíme si kytary, Brno 25. 5. 2023 1

Refrén: Koupíme si kytary,
s rock n rollem svět pak vobjedem.
Koupíme si kytary,
rock n roll pak všude rozjedem.
Hej, hej, hej, hej.

2. sloka: Dany dej, Fildo dej,
Maro dej, Franto dej,
Paťo dej, Máťo dej.
Pavli dej, Pavle dej,
Michaeli dej, Beatko dej,
dej HUSTEJ ROCK.

Refrén: Koupíme si kytary,
s rock n rollem svět pak vobjedem.
Koupíme si kytary,
rock n roll pak všude rozjedem.
Hej, hej, hej, hej.

Díky vám
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                           
Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK
foto HR_Stankova

1.sloka:
Hustej rock,
děkuje všem kamarádům,
že nám vždycky věříte,
díky vám.

HUSTEJ ROCK - Máme rádi jídlo, Brno 25. 5. 2023 3

2.sloka:
Hustej rock,
děkuje všem tetičkám,
že se vo nás staráté,
díky vám.

Refrén:
A bude velká oslava,
dáme žebra pečený,
rock n roll si zahrajem,
k tomu pívo chlazený.
A bude velká oslava,
dáme žebra pečený,
rock n roll si zahrajem,

 

Karkulka
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                     Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka a refrén: Karkulka vyšla, z domu od mámy.
Karkulka přišla, vlku do rány.
Karkulka říká, jdu za babičkou.
Karkulko, stůj, znáš osud svůj?
Vlk rychle valí, do domku báby.
Vlk bábu sněd a lehl hned.

2.sloka a refrén: Karkulka přišla a žasne jejda.
Karkulka vidí, pěknýho šmejda.
Karkulka říká, divně se díváš.
Karkulka řve, vlk po ní jde.
A už je v břiše, myslivec tiše.
Je záchranou, vnučky s bábou.

Jeden, dva, tři, čtyři                                                                                                                                         Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK
Hudba a text: Michael Svoboda  DSC_0013

1. sloka: Jeden, dva, tři, čtyři,
pět, šest, sedm, osm, devět.
Jeden, dva, tři, čtyři,
máme rádi dobrej oběd.
Jeden, dva, tři, čtyři,
pět, šest, sedm, osm, devět.
Jeden, dva, tři, čtyři,
máme rádi dobrej oběd.

HUSTEJ ROCK - Jeden, dva, tři, čtyři, Brno 25. 5. 2023 1

Refrén: To si dáme líbit
po obědě ve střevech mela.
To si dáme líbit
jako by nás probodla včela.

2. sloka: Deset, dvanáct, čtrnáct,
dvacet, třicet, devadesát.
Deset, dvanáct, čtrnáct,
celej večer budeme hrát.
Deset, dvanáct, čtrnáct,
dvacet, třicet, devadesát.
Deset, dvanáct, čtrnáct,
celej večer budeme hrát.

Refrén: To si dáme líbit
po koncertě ve střevech mela.
To si dáme líbit
jako by nás probodla včela.
To si dáme líbit
po koncertě ve střevech mela.
To si dáme líbit
jako by nás probodla včela.

Rock n roll si dneska zahrajem
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                  Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka a refrén:5
Rock n roll si dneska,
Rock n roll si dneska zahrajem.

2.sloka a refrén:
Rock n roll vám dneska,
Rock n roll vám dneska zahrajem.

3.sloka a refrén:
S rock n rollem dneska,
S rock n rollem dneska pudem ven.

Našel sem si holku
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                                                                                                                  
Našel jsem si baby, holku asi tu pravou.
Našel jsem si baby, holku asi tu pravou.

2.sloka:
Jenže nevím jestli, jestli mě má ráda.
Jenže nevím jestli, jestli mě má ráda.

3.sloka:
Jak to asi zjistím, půjdem spolu na rande.
Jak to asi zjistím, půjdem spolu na rande.

Refrén: Na naj n na.

Holky máme krásný
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                                                                                                                   
Rozbij zem, zasaď strom, hrajem jenom rock n roll,
a tak hrej, baby hej, hrej rock n roll hrej.

2.sloka:
Rozbij splín, zažeň strach, hrajem jenom, jenom tak,
a tak hrej, baby hej, hrej rock n roll hrej.

3.sloka:
Rozbij déšť, poraž hrom, hrajem jenom rock n roll.
a tak hrej, baby hrej, hrej rock n roll hrej.

Refrén:
Holky máme krásný, pivo máme dobrý,
rock n roll si hrajem, pořád dál.

Rocking day
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                  Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                                                                                                                        
Každej den sílu dá mně pravej rocking day,
každej den víru dá mně tenhle rocking day.

2.sloka:
Každej den sílu dá mně pravej hamburger,
každej den víru dá mně tenhle rocking day.

3.sloka:
Každej den sílu dá mně pravej cheeseburger,
každej den víru dá mně tenhle rocking day.

Refrén:
Lou li lou li lou rocking day,
a set lou li lou li lou rocking day.

Chtěl bych furt skákat  
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                               
Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

HUSTEJ ROCK - Rock n roll si dneska zahrajem, Brno 25. 5. 2023 12

1.sloka:
Každej den salto dám si jen tak pro radost.
V posilce urvu činky mám pak z toho dost.

Refrén:
Chtěl bych furt skákat, každej den.
Chtěl bych furt makat, celej den.

 2.sloka:
Každej den beko dám si jen tak pro radost.
Na hřišti cvičím dělám mám pak z toho dost.

Refrén:
Chtěl bych furt skákat, každej den.
Chtěl bych furt makat, celej den.

 

Brekeke                                                                                                                                                                Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK
Hudba a text: Michael Svoboda

Refrén:
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Breke breke breke breke.
Breke breke brekeke.

 1.sloka:

HUSTEJ ROCK a Rock n roll girls - Brekeke, Brno 25. 5. 2023 2
Vodníku zelenej,
vod vody furt zmáčenej.
Vodníku zelenej,
vod vody furt zmáčenej.
Vodníku zelenej,
vod vody furt zmáčenej.

Refrén:
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Breke breke breke breke.
Breke breke brekeke.

2.sloka:
Vodníku zelenej,
dušičkama zblázněnej.
Vodníku zelenej,
dušičkama zblázněnej.
Vodníku zelenej,
Dušičkama zblázněnej.

 Refrén:
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Breke breke breke breke.
Breke breke brekeke.

3.sloka:
Vodníku zelenej,
Na vrbu posazenej.
Vodníku zelenej,
Na vrbu posazenej.
Vodníku zelenej,
Na vrbu posazenej.

 Refrén:
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Brekeke, brekeke, breke breke brekeke.
Breke breke breke breke.
Breke breke brekeke.

Hustej Rock
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                     Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka                                                                                                                              
Hustej rock,
hustej rep,
mám z toho šok,
nejvyšší tep.

2.sloka:
Mám rád fotbal,
mám rád hokej,
mám rád florbal,
já mám rád …

Refrén:
Hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock,  hustej rock,  hustej rock,  hustej rock,  hustej rock.

3.sloka:
Mám rád holky,
rád piju colu,
rád si dám vdolky,
nemám rád školu.

4.sloka:
Jím rád vlašák,
snídám kečup,
záchod je strašák,
já mám rád …

Refrén:
Hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock,  hustej rock,  hustej rock,  hustej rock,  hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock, hustej rock, já mám rád.

Fotbalista z Brazílie
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:
Ráno jsem vzal balón,
že si kopnu do brány.Hustej rock 2017 014
Kopačky mám nový,
super přímo na rány.

2.sloka:                                    
Balón tvrdej letí,
bombu dávám, fotbal hrám.
Balón tvrdej letí,
branku trefím, góla dám.

Refrén:
Góly, góly dávám
levou nohou do vinglu.
Góly, góly dávám
pravou nohou do vinglu.

3.sloka
Fotbal hraju hlavou,
prsama i patičkou.
Nožičky furt dělám,
žongluju i hlavičkou.

4.sloka:
Přesná tvrdá střela,
gólman skáče, branku dám.
Přesná tvrdá střela,
velkou radost z toho mám.

Refrén:
Góly, góly dávám
levou nohou do vinglu.
Góly, góly dávám
pravou nohou do vinglu.

Co prej bude za deset let    
Hudba a text: Michael Svoboda

1.sloka:
Melu pořád v bedně,
co prej bude za deset let.
Chcu si všechno užít,
nejraději rychle a hned.

 2.sloka:
Melu pořád v bedně,
co prej bude za dva roky.
Chcu si všechno užít,
rozvlnit ty svoje boky.

Refrén:
Co teď budu dělat,
bejvák, holky, prachy chcu hned.
Chce to hlavně klídek,
kúlatej je tenhle ten svět.

 3.sloka:
Melu pořád v bedně,
co prej bude za jeden rok.
Chcu si všechno užít,
hlavně nemít ze všeho šok.

 4.sloka:
Melu pořád v bedně,
co prej bude třeba dneska.
Chcu si všechno užít,
každej den je přece pecka.

Refrén:
Co teď budu dělat,
bejvák, holky, prachy chcu hned.
Chce to hlavně klídek,
kúlatej je tenhle ten svět.

 

Baby pojď si se mnou hrát
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                   Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka a refrén:                                                                                                                                    
Baby, baby, baby, pojď si se mnou dneska večer hrát.
2.sloka a refrén:
Jenže baby říká, hraju jenom rock n roll.
3.sloka a refrén:
A tak jsme prý hráli, hráli jsme prý rock n roll.
4.sloka a refrén:
Dneska už vím, jak se, jak se hraje rock n roll.

HUSTEJ ROCK a Rock n roll girls - Baby pojď si se mnou hrát, Brno 25. 5. 2023 5

 

 

 

Medvěd
Hudba a text: Michael Svoboda
                                                                                                                                                                               Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

7

1.sloka: Máme doma medvěda, von má kožich do hněda.
2.sloka: Máme doma veverku, má červenou prdelku
3.sloka: Máme doma vorvaně, von nám smrdí ve vaně.

4.sloka: Máme doma čuníka, von mi cucá dudlíka.
5.sloka: Máme doma papouška, von mi šeptá do ouška.
6.sloka: Máme doma kočičku, vona má plnou mističku.

Refrén: Bé ba bryba
bé ba bryba
bé ba bryba
Yes my baby now.

Máme rádi jídlo
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                   Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1. sloka: Knedlo vepřo jíme skoro každej den.                                                                                                  
Ó zapijem to mlíkem, pak to musí ven.
Ó škvarky, jitrničky nebo jelítka.
Do háje, přijede si pro nás možná sanitka.

Refrén: Dej mi párek v rohlíku.
Dej mi guláš v kotlíku.
Dej mi troje hranolky.
Dej mi sílu na vdolky.
Máme rádi jídlo, tak
zpíváme si rock n roll.

2. sloka: Krkovička, bůček nebo uzený.
Ó náš žaludek o tom každej večer sní.
Ó třešně, mlíko, zelí, potom hledám vchod.
Prosím vás, ukažte mně rychle, kde je tady záchod.

Refrén: Dej mi párek v rohlíku.
Dej mi guláš v kotlíku.
Dej mi troje hranolky.
Dej mi sílu na vdolky.
Máme rádi jídlo, tak
zpíváme si rock n roll.

Jaguška
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                             Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka: Jeníček, Mařenka bloudí lesem.3
Babizna potká je, povídá dem.
Budete baštit.
Baba se kouká jak úplnej cvok.
Jakoby nejedla snad celej rok.
Budete baštit.
Krmí je perníkem, hej to je sen.
Babušku Jagušku čerte si vem.
Budete baštit.
Do pece strčit je bába furt chce.
Proto je pořád tak šíleně cpe.

Refrén: Hej, baba na lopatu děti učí pořád sedat.
Jen Jaga sežrat je chce a tak nikomu nic nedat.
Pečínku si z dětí udělá hned.
Do masa kouše.

2.sloka: Jeníček, Mařenka bloudí lesem.
Babizna potká je, povídá dem.
Budete baštit.
Baba se kouká jak úplnej cvok.
Jakoby nejedla snad celej rok.
Budete baštit.
Krmí je perníkem, hej to je sen.
Babušku Jagušku čerte si vem.
Budete baštit.
Do pece strčit je bába furt chce.
Proto je pořád tak šíleně cpe.

Refrén: Hej, baba hloupá byla, na lopatu dětem sedla.
Jo, jaga do pece tak po zadnici rovnou vlítla.
Jeníček a Mařenka valí dom za svojó mamó.

 

Kamarádi borci
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                          Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1. sloka:2

Kamarádi borci, ó když sem smažil vajíčka,
kamarádi borci, ó chytla celá pánvička,
kamarádi borci, pomohla sličná hasička.

Refrén:
Vařím, žehlím, peču, smažím,
hasím, křičím, kleju, zvracím,
vařím, žehlím, peču, smažím.

2. sloka:
Kamarádi borci, ó když sem žehlil střevíce,
kamarádi borci, ó chytla celá ulice,
kamarádi borci, pomohla vodní hadice.

Refrén:
Vařím, žehlím, peču, smažím,
hasím, křičím, kleju, zvracím,
vařím, žehlím, peču, smažím.

3. sloka:
Kamarádi borci, ó když sem vařil na víně,
kamarádi borci, ó chytla celá kuchyně,
kamarádi borci, pomohla stará bachyně.

Refrén:
Vařím, žehlím, peču, smažím,
hasím, křičím, kleju, zvracím,
vařím, žehlím, peču, smažím.

Lásko, pusu mi dej
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                     Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka: Lásko, mám tě rád.                                                                                          Lásko, pusu mi dej
Lásko, pojď už spát.
Lásko, pojď si hrát.
Lásko, mám tě rád.

Lásko, tak se měj.
Lásko, tak se směj.
Lásko, pusu mi dej.
Lásko, tak se měj.

Refrén: Lásku potkal jsem, lásku ztratil jsem.

 

Florbal, já mám rád
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:DSC_0018                                                                                                
Kámo, florbal hrej,
kámo, góla dej.
Kámo, rád to měj,
kámo, florbal hrej.

2.sloka:
Lítám jako ďas,
zítra je zápas.
Hattrick chci si dát,
v týmu bojovat.

3.sloka:
Kámoš nahrál mi,
střílím do brány.
Soupeř prohrává,
bůra dostává.

Refrén:
Florbal já mám rád,
florbal já chci hrát.
Kličky trénovat,
góly zazdívat.

 

Baby
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                    Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                                                                                                                   Hustej rock 2017 116
Baby, baby, baby rock n roll,
baby, baby, baby rock n roll,
baby, baby, baby rock n roll.

2.sloka:
Hrej si, hrej si, hrej si rock n roll,
hrej si, hrej si, hrej si rock n roll,
hrej si, hrej si, hrej si rock n roll.

Refrén:
Come on baby, baby, baby rock n roll,
come on baby, baby, baby rock n roll,
come on baby, baby, baby rock n roll

 

Bouli máme bouli
Hudba a text: Michael Svoboda                                                                                                                   Klikni na foto a pusť si video HUSTEJ ROCK

1.sloka:                                                                                                                                     Bouli máme bouli
Kouli, kouli, dostali jsme kouli.
Kouli, kouli, dostali jsme kouli.
Kouli, kouli, dostali jsme kouli.

Refrén:
Kouli máme hned, kouli máme hned, dostali jsme kouli.

2.sloka:
Bouli, bouli, bouli máme bouli.
Bouli, bouli, bouli máme bouli.
Bouli, bouli, bouli máme bouli.

Refrén:
Bouli máme teď,
bouli máme pak,
bouli máme bouli.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957

Další písničky, které si rádi zazpíváme s našimi fanoušky

Rock ‚n‘ roll mix – odkaz zde
Vzhůru modrobílé šály – odkaz zde
Až Kociánka pojede – odkaz zde
Rock ‚n‘ roll – Prší, prší, Pec nám spadla, Skákal pes – odkaz zde
Honey don’t – odkaz zde
Křest prvního DVD – odkaz zde
Famous – odkaz zde

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957

 

HUSTEJ ROCK a Rock n roll girls společně

Pravá rock n rollová bomba vybuchla v Centru Kociánka ve čtvrtek 25. 5. 2023 v 18,00 hodin. Rocková kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK pozvala na své vystoupení v rámci Dobrý den Kociánko legendární světovou dívčí kapelu Rock n roll girls. Obě kapely valili společně poctivej rock n roll při hodinovým nabitým koncertu. Celkem 17 vlastních rockových pecek HUSTEJ ROCK za pěveckého a tanečního doprovodu Rock n roll girls – to byla nálož pro fantastické bouřlivé publikum z celého světa.

Podívej se na mega video ze společného koncertu. Holky děkujem, hoši děkujem.

HR klip DDK 2023

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Kociánkou povalí hustej rock n roll

Centrum Kociánka zažije radost poctivýho rock n rollu v podání domácí kapely HUSTEJ ROCK. Ve čtvrtek 25. května 2023 od 18,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Povalíme vlastní tvrdý rock n rollový pecky – starý i nový.

V letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení. Pozvali jsme do České republiky a společně s námi na našem koncertě vystoupí jedna z nejlepších světových dívčích kapel s velkým překvapením.

Pojďte si to s náma naplno užít, moc se na všechny těšíme!!

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Kociánka pohledem rockové kapely HUSTEJ ROCK

Vzhůru Kociánka,
děkuji všem kamarádům z Kociánky za upřímnost a srdečnost. Proto je videoklip o Kociánce s názvem Kociánka pohledem rockové kapely HUSTEJ ROCK mega nádherný.

Kociánka pohledem HR_youtube foto

Michael Svoboda, hrdý dobrovolník Kociánky


Na Kociánce valil rock n roll

Kociánka je nádherná, je tam spousta skvělých dospěláků a dětí a kapela HUSTEJ ROCK je na Kociánce doma. S velkou radostí jsme si zahráli a dali jsme mega koncert 26. 5. 2022 na Kociánce na tradiční akci Dobrý den Kociánko!

Poctivá tvrdá muzika a hustej rock n roll valil Kociánkou a kapela HUSTEJ ROCK si společně se všemi fanoušky skutečně zatrsala, zapaříla, zabékala a užila si společné super odpoledne. Dali jsme naše vlastní starý i nový hity a na podium jsme také vzali naše kamarády Martina a Jirku. A hlavně jsme se všichni potkali, pokecali jsme a už se těšíme na další vály.

Díky vám všem.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Skvělé rockové zábavné odpoledne na naší škole

Odpoledne plné hudby, zábavy, sportu, ale také naslouchání, prožili v tělocvičně ZŠ Staňkova Brno společně žáci, učitelé i rodiče s kamarády s různým postižením z Centra Kociánka z rockové kapely HUSTEJ ROCK. Akce proběhla 25. 5. 2022.

Vše odstartoval rockový koncert kapely, při kterém postižení kamarádi z Kociánky naučili žáky školy písničky a společně potom zpívali a tančili v rockovém rytmu.

Součástí programu bylo také upřímné a otevřené povídání borců z kapely o tom, jak jejich postižení vzniklo a jak se projevuje. Žáci školy se učili, jak se zachovat třeba na ulici, když potkají kamaráda s postižením. Velká soustředěnost a tichost při vyprávění se střídala s bouřlivým zpěvem, skandováním a potleskem při koncertu.

Moc děkujeme všem za krásné setkání.

Vzhůru Staňkova a Kociánka

Michael Svoboda

foto HR_Stankova


Na Kociánce zase povalí rock n roll

Hej – co budeš dělat ve čtvrtek 26. května 2022. Cože – ještě nevíš – tak tě všichni srdečně zveme na Dobrý den Kociánko!

Hej – máš rád poctivou tvrdou muziku, máš rád rock, máš rád rock n roll – určitě přijď v 17,00 hodin na Kociánku na koncert kapely HUSTEJ ROCK. Zatrsáme, zapaříme, zabékáme a užijem si společně super odpoledne.

Povalíme v plné sestavě – zpívající tanečník Daniil, roztančený – zpívající bubeník Filip, tanečník a zpěvák František, hudbou rozvlněný a prozpěvující si Patrik, tanečník a zpěvák Máťa a nejmladší členka skupiny – zpěvačka, tanečnice a bubenice Beatka. Rockové řádění doprovodí frontman, manažer, zpěvák a kytarista skupiny Michael, bubenice a vychovatelka z Kociánky Pavla, hokejový trenér a kytarista Pavel a generální sekretář Tomáš.

Dáme naše vlastní starý i nový hity a máme hustý překvapení.

Těšíme se na vás na všechny!!!

Michael Svoboda

HUSTEJ ROCK

 


 

Kociánka – kapela HUSTEJ ROCK opět přijede za dětmi ze ZŠ Staňkova Brno

Kamarádi z kapely Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK uspořádají  společně s žáky ZŠ Staňkova Brno, zastoupené školním parlamentem, rockové zábavné odpoledne. Akce proběhne ve středu 25. května 2022 cca od 14,00 hodin na hřišti školy.

Součástí celého programu bude nejen koncert rockové kapely HUSTEJ ROCK, ale také společné sportovní soutěže pro zdravé a postižené děti.

Kamarádi z různým postižením z Centra Kociánka také žákům naší školy prakticky ukážou, jak může zdravé dítě pomoci postiženému kamarádovi.

Celé setkání naváže na řadu předchozích akcí, při kterých se setkávaly a společně si pomáhaly děti z naší školy a kamarádi z různým postižením z Kociánky. Tato setkání probíhala u nás ve škole a také v Centru Kociánka.

Pojďte si užít společné odpoledne. Těšíme se na vás na všechny!!!

Vzhůru Kociánka a Staňkova

Michael Svoboda


 

ROCK N ROLLOVEJ RÁJ – nový album rockový kapely HUSTEJ ROCK

Jsme kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK a valíme naše vlastní rockový pecky. Kapela vznikla a žije díky našemu dlouholetému kamarádství.

Na tomto albu tě provedeme RÁJEM – Kociánkou a k tomu si poslechneš hudební výběr toho nejlepšího z živých koncertů kapely HUSTEJ ROCK za posledních pět let.

Členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK jsou v roce 2021 – Daniil, Filip, František, Patrik, Marian, Máťa, Beatka, Pavla, Pavel, Tomáš, Michael.

HUSTEJ ROCK má v repertoáru více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.

Na koncertech valíme naše vlastní rockový pecky často jako poděkování všem, kteří dělají skutečnou práci s dětmi – vychovatelé, učitelé, trenéři, dobrovolníci atd. – Holky děkujem, Hoši děkujem.

Máme fantastický publikum. Děkujeme Centru Kociánka, děkujeme všem našim fanouškům a kamarádům za mega podporu.

Užij si s náma hustou dávku poctivýho rock n rollu taky na YouTube (napiš jenom HUSTEJ ROCK) a na www.centrumkocianka.cz.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

HUSTEJ ROCK - album


Franta zpíval poprvé v životě na koncertě

Před pár lety přivalil na Kociánku bydlet do podkrovácké rodinky borec – Franta. Přestože neuměl mluvit, bylo jasný, že je to dobrej kluk, a tak jsme měli v Podkroví novýho kámoše. Stejně jako všichni kamarádi s různým postižením na Kociánce, i Franta na sobě hustě maká a snaží se zlepšovat.

Díky všem, kteří mají Frantu rádi, se Franta učí také mluvit a hej – vono to jde. Naučil se říkat slova, potom i věty a jeho nejbližší mu dobře rozumí. První slovo, které ho kapela HUSTEJ ROCK učila říkat, sem bohužel napsat nemůžem…

Kapela HUSTEJ ROCK, které je Franta také členem, má více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael. A tak vznikla taky rocková písnička pro výborného tanečníka Frantu s názvem – Koupíme si kytary. 16. 9. 2021 poprvé v životě zazpíval Franta na koncertu kapely HUSTEJ ROCK tuto super rockovou písničku a mega se mu to povedlo.

Prosím podívej se na video s touto písničkou a jestli se ti to líbí, dej Frantovi palec nahoru – díky.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

HR youtube


HUSTEJ ROCK má totálně nový rockový vály

HUSTEJ ROCK předvedl na koncertě na Kociánce – 16. 9. 2021 – totálně nový rockový vály. Franta a Máťa poprvé v životě zpívali naši vlastní rockovou písničku na koncertě. Franta valil Koupíme si kytary a Máťa Vzhůru Brno. Také nejmladší členka kapely Beatka to naplno rozbalila jako bubenice a tanečnice. Patrik si po delší době dal svou rockovou bombu – Hustej rock.

Zpěváci, bubeníci a tanečníci Filip, Dan a Marian spolu s Pavlou, Pavlem a Michaelem pálili další naše vlastní rockový písničky. Více jak hodinovou rockovou show doprovodilo opět fantastický publikum nejen zpěvem a tancem, ale hlavně hlasitým povzbuzováním.

Kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK tvrdě pracují na svým čtvrtým albu s názvem ROCK N ROLLOVEJ RÁJ.

Tak se těš na další rockovou radost. Moc díky všem za velkou podporu.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

skupinovka FDK 2021_2


HUSTEJ ROCK bude zase řádit na Kociánce

V současné době členové kapely HUSTEJ ROCK tvrdě pracují na svým čtvrtým albu.

Mega se těšíme na další radost na Kociánce. Ve čtvrtek 16. září 2021 od 16,30 hodin hobluje HUSTEJ ROCK na Kociánce na hipoterapii další koncert pro kamarády z Kociánky. Všechny vás zveme na rockovej nářez.
Totálně nový bomby na tomto koncertě – poprvé se jako zpěváci představí tanečníci Franta a Máťa, svou písničku si dá po delší době další tanečník Patrik. Zpěváci, bubeníci a tanečníci Filip, Dan a Marian spolu s Pavlou, Pavlem, Beatkou a Michaelem rozjedou další naše vlastní rockový vály. Hej a čeká nás hustý překvapení.
Hlavně se všichni sejdeme, pokecáme a pobavíme se. Obleč se jako rocker a přijď si zatancovat a zazpívat si. Moc se na všechny těšíme!!!
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
mime

Holky děkujem, holky děkujem!!!

Kapela HUSTEJ ROCK si se svými přáteli a kamarády z Centra Kociánka dala dostaveníčko právě na Kociánce na hřišti Pod borovicó. Ve čtvrtek 27. 5. 2021 odstartovalo celé super odpoledne vystoupení kamarádů z týdenního stacionáře G, kteří předvedli tanečně divadelní Perníkovou chaloupku.
Potom už HUSTEJ ROCK valil na svém koncertě jednu rock n rollovou pecku za druhou. Dali jsme 15 našich vlastních rockových radostí. Roztančení a rozzáření fanoušci v publiku udělali skvělou atmosféru celému show. Poděkování patří také Centru Kociánka za pomoc při domlouvání tohoto rock n rollového odpoledne.
Také na tomto koncertě jsme naší písničkou HOLKY MÁME KRÁSNÝ, PÍVO MÁME DOBRÝ, děkovali všem našim tetám na Kociánce, které se každý den starají o naše kamarády s různým postižením. Takže HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM.
Podívej se na video z koncertu na https://www.youtube.com/watch?v=NQJBLP9AYLM&t=30s
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK
mime

Rocková párty na Kociánce

Doslova rodiná rocková párty proběhla v úterý 8. 9. 2020 v Centru Kociánka na hipoterapii. Rocková kapela Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK společně se svými kamarády z Kociánky udělala pravou rockovou pařbu. Super setkání, na kterém kapela i se svými fanoušky zahrála a zazpívala téměř 15 vlastních rockových pecek, bylo součástí akce Fajn odpoledne na Kociánce. Kromě rock n rollu zde proběhlo také divadlo a sportovní soutěže.
Na rockové párty dala kapela HUSTEJ ROCK také svoji pecku „Vzhůru Brno“ a všichni fanoušci si pořádně zabékali i u této písničky. Borci z kapely předvedli také luxusní taneční show a roztančili celou Kociánku. Všichni si společně užili spoustu srandy i během koncertu.
Ale hlavně jsme se všichni sešli, pokecali a udělali si radost. Vzhůru Brno a Vzhůru Kociánka a děkujeme.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

Užijem si společně super odpoledne

Jdeme si společně se všemi kamarády s Kociánky užít super odpoledne plné zábavy, legrace a rock n rollu. V  úterý 8. 9. 2020 od 16,45 hodin budou členové kapely HUSTEJ ROCK valit poctivej rock v Centru Kociánka přímo na hipoterapii. Hlavně se všichni sejdeme, pokecáme a pobavíme se.

Těšíme se na vás na všechny!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Rock n rollová show na Kociánce

Smršť poctivýho rock n rollu a fantastické publikum, to byl koncert kapely Centra Kociánka HUSTEJ ROCK, který se uskutečnil 26. 11. 2019 v tělocvičně na Kociánce. Kapela tak oslavila narozeniny – tři roky od svého vzniku.

Světelná show odstartovala celý koncert stejně jako speciální host kapely – slečna Žužu. HUSTEJ ROCK potom za velké podpory fanoušků rozbalil 12 vlastních rockových pecek a ještě něco navíc. Na závěr koncertu jsme si všichni společně zazpívali Ódu na Kometu a členové kapely rozdali fanouškům své třetí DVD s názvem Rock n roll.

Všem moc děkujeme za velkou podporu.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

DSC_0219


 Koncert kapely HUSTEJ ROCK na Kociánce

Termín a čas koncertu: úterý 26. listopadu v 17,00 hodin

Místo koncertu: tělocvična Kociánky

Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK slaví v říjnu 2019 narozeniny – tři roky od svého vzniku a udělá si se svými kamarády a fanoušky radost, rozbalí všechny svoje hity při koncertě na Kociánce. Zároveň zde HUSTEJ ROCK pokřtí třetí vlastní DVD a členové kapely budou na konci koncertu toto DVD rozdávat fanouškům.

Představí se všichni členové kapely – Daniil, Filip, Marian, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel, Tomáš a Michael. Při této show dáme naše vlastní staré i nové rockové pecky a navíc máme mega hustý překvapení. Vstup na koncert je samozřejmě zdarma.

Obleč se jako rocker a přijď s námi oslavit třetí výročí vzniku kapely HUSTEJ ROCK, zatancovat si a zazpívat. Moc se na všechny těšíme!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

plakátek HUSTEJ ROCK 26_11_2019


Rock n roll – třetí DVD kapely HUSTEJ ROCK

V říjnu 2019 slaví kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK narozeniny – tři roky od svého vzniku a chystáme speciální koncert na Kociánce. Také proto v těchto dnech dokončujeme naše třetí DVD s názvem Rock n roll a valí na něm 12 našich vlastních tvrdých rockových pecek: Kóči dělala na mě vóči, Karkulka, Jeden, dva, tři, čtyři, Rock n roll si dneska zahrajem, Našel sem si holku, Holky máme krásný, Brekeke, Hustej rock, Fotbalista z Brazílie, Baby pojď si se mnou hrát, Medvěd, Máme rádi jídlo.

Bavíme se nejen rock n rollem, naše kapela hraje hlavně proto, že jsme už spoustu let kamarádi a kromě rock n rollu si rádi užíváme fotbal, dobrý jídlo, tanec atd. Taky společně tvrdě makáme při všech našich hudebních trénincích. Ke všem našim peckám složil hudbu a text napsal Michael Svoboda. Členové kapely jsou Filip, Marian, Daniil, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel, Tomáš a Michael. Moc děkujeme všem našim kamarádům a fanouškům za velkou dlouhodobou podporu!!!

Podívej se na ochutnávku z našeho nového DVD a užij si s náma hustou dávku poctivýho rock n rollu taky na YouTube (napiš jenom HUSTEJ ROCK) a na www.centrumkocianka.cz

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

000


Hustá Karkulka HUSTÝHO ROCKU
V červnu letošního roku pumpovala kapela HUSTEJ ROCK poctivou dávku tvrdýho rock n rollu do diváků na brněnském Náměstí Svobody v rámci svého téměř hodinového koncertu. Jeden z našich nových vlastních hitů, který na Svoboďáku kapela představila, se jmenuje Karkulka.
Hlavní zpěvák a taky bubeník a tanečník kapely Filip u této písničky tančí a bubnuje, protože Karkulku hodně hustě zpívá Marian.
Neuvěřitelné taneční peklo předvádí vždy během celého koncertu Dan, jeho tanec vysoko nad vozíkem pouze na rukách, balancování na jednom kole vozíků atd. patří mezi luxusní kousky naší kapely. Společně s Frantou, který při tanci na vozíku mazecky emotivně prožívá každou naši rockovou pecku, jsou skvostem celé kapely. Dominik udělal při bubnování velkej pokrok, zahodil vozík a bubnuje ze židle. Patrik si užívá všechno s náma a kryje nám záda.
Chceme se s vámi zase podělit o radost z poctivýho rock n rollu.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Kóči dělala na mě vóči

Hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK představila letos poprvé na svých koncertech další novou vlastní rockovou pecku – Kóči dělala na mě vóči. Tahle rocková radost nejprve zazněla na našich koncertech v květnu na Kociánce a pak v červnu na Brněnské Přehradě a na Svoboďáku.
Chceme se s vámi podělit o radost z poctivýho rock n rollu, popřát všem našim fanouškům hustý rockový léto a super prázdniny.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
1

Brněnské Náměstí Svobody boural rock n roll v podání kapely HUSTEJ ROCK

Poctivou dávku tvrdého rock n rollu zažilo brněnské Náměstí Svobody v pátek 14. 6. 2019 od kapely HUSTEJ ROCK. Řezníci z Podkroví z Centra Kociánka bourali střed Brna téměř hodinovým koncertem, při kterém divákům předvedli všechny vlastní nové hity, ale také vlastní staré pecky trochu jinak. A tak rock n roll – Kóči dělala na mně vóči, Karkulka, Jeden, dva, tři, čtyři, Rock n roll si dneska zahrajem, Máme rádi jídlo, Brekeke, Našel sem si holku, Holky máme krásný atd. naplno valil Svoboďákem.
Kapela HUSTEJ ROCK tvrdě a poctivě trénovala celý poslední rok a výsledkem byly čtyři hustý rockový koncerty v květnu a v červnu 2019. Kapela hraje ve složení Filip, Daniil, Marian, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel a Michael. Máme super zázemí na Kociánce. Nejdůležitější pro kapelu je kamarádství a to je ten hlavní důvod, proč kapela hraje a vystupuje na koncertech. Bavíme se nejen rock n rollem.
Přejeme všem našim fanouškům hustý rockový léto 2019.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

25


 

HUSTEJ ROCK řádil před ohňostrojem na Brněnské přehradě

Další velká radost, rocková show a bomba vybuchla v sobotu 8. 6. 2019 večer v podání rockové skupiny Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK na Brněnské přehradě před ohňostrojem, který na tento den nachystaly Filipíny.
Skupina HUSTEJ ROCK si tady v rámci přehlídky ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS naplno užila a moc si váží možnosti zahrát a naplno rozbalit pro diváky svých dvanáct vlastních rockových pecek.
Téměř hodina poctivýho rock n rollu se nesla nad Brněnskou přehradou a po koncertě si kluci z HUSTÝHO ROCKU užili také samotný ohňostroj.
Borci z HUSTÝHO ROCKU moc děkují kamarádům z pořadatelské společnosti SNIP & CO za možnost být součástí programu přehlídky ohňostrojů, ale také být součástí doprovodného programu Festivalu zábavy v našem městě Brně.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK
DSC_0036

HUSTEJ ROCK chystá super koncerty

V květnu a v červnu 2019 vystoupí rocková kapela Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK na pěti hustejch koncertech. Na domácí půdě v Centru Kociánka se kapela představí nejprve ve středu 15. 5. kolem 18,00 hodin, kde zároveň proběhne běh Kociánkou za účasti více než 300 běžců. Ve čtvrtek 30. 5. potěší své fanoušky kolem 17,30 hodin koncertem v rámci akce Dobrý den, Kociánko!
Mimo domácí půdu čekájí kapelu 2 opravdu žhavé koncerty. Další velká rocková show a bomba vybuchne v sobotu 8. 6. kolem 19,00 – 20,00 hodin v podání HUSTÝHO ROCKU na brněnské přehradě těsně před ohňostrojem, který na tento den chystají Filipíny. Loni se na nejlepší ohňostroj přišlo podívat téměř 200 000 diváků.
V rámci brněnské akce IGNIS BRUNENSIS povalí kapela v pátek 14. 6. kolem 15,00 hodin svůj koncert na náměstí Svobody.
Chceme moc poděkovat Ondrovi Morávkovi – SNIP & CO za dlouhodobou skvělou spolupráci a kamarádství.
HUSTEJ ROCK má pro všechny koncerty nachystané nové žhavé rockové pecky, ale dáme i ty staré, prostě kdo fandí poctivýmu rock n rollu, užijem si spolu naplno léto.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

 


HUSTEJ ROCK má svoje druhé DVD
hr_dvd2

A je to tady, spoustu radosti, rock n rollu, zábavy a také tvrdé práce – hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK vydala svoje druhé DVD plné vlastní tvrdé poctivé rockové hudby. Je to mega nářez našich vlastních nových i starších rockových pecek s neopakovatelnou atmosférou z koncertů.

Na tomto DVD, které jsme vydali také ke druhému výročí vzniku naší kapely, je 12 našich písniček a jeden rockový bonbónek navíc. Mrkněte na předkrm – obal DVD, na kterém jsou základní informace o obsahu vydaného DVD.

A navíc – všechnu rockovou palbu z tohoto DVD najdete také na tomto webu hudební skupiny HUSTEJ ROCK, nebo na YouTube – tak si to s námi užívejte!!!

V těchto týdnech tvrdě pracujeme na dalších 5 našich nových vlastních písničkách, které rozbalíme na koncertech v roce 2019.

Přejeme všem krásné Vánoce a na zahřátí v zimě rock n roll HUSTEJ ROCK.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

V těchto týdnech chystá hudební skupina HUSTEJ ROCK vydání svého druhého DVD

Hudební skupina HUSTEJ ROCK slaví na konci roku 2018 druhý rok svého působí na světové rockové scéně. V těchto týdnech skupina chystá vydání svého druhého DVD a fanoušci se mají na co těšit.

Nářez našich vlastních nových i starších rockových pecek – to vše s neopakovatelnou atmosférou z koncertů – to je nálož rock n rollu, kterou chceme dát fanouškům pod vánoční stromeček.

Pojďte si s námi užít rockový podzim 2018.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Hudební skupina HUSTEJ ROCK má 5 nových vlastních rockových pecek

Celou zimu 2017/2018 naše hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK tvrdě pracovala a bavila se nejen hudbou a výsledek je tady. Máme 5 nových vlastních rockových písniček a hned 3 z nich představíme našim fanouškům na nejbližších koncertech. Nejprve 24. 5. 2018 od 17,00 hodin na Kociánce v rámci akce Dobrý den Kociánko, a potom také 15. 6. 2018 na koncertě na náměstí Svobody v rámci akce IGNIS BRUNENSIS.

Pojďte si s námi užít rockové léto 2018.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda


Hudební skupina HUSTEJ ROCK vydala své první DVD

Hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK vydala svoje první DVD plné tvrdé rockové poctivé hudby. Podívejte se na obal DVD, na kterém jsou základní informace o obsahu vydaného DVD.
A navíc – všechnu rockovou palbu z tohoto DVD najdete také na tomto webu hudební skupiny HUSTEJ ROCK – tak si to s námi užívejte!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda           


Hustej rok HUSTÝHO ROCKU – máme nový videoklip

Je na světě nový videoklip – rockový nářez hudební skupiny HUSTEJ ROCK. Videoklip vznikl při příležitosti oslav jednoho roku založení skupiny HUSTEJ ROCK, tedy 24. října 2017.

Videoklip stejně jako video natočené z koncertu, který skupina uskuteční v rámci oslav jednoho roku svého založení 24. října 2017 v Centru Kociánka na hřišti Pod borovicí od 16,00 hodin (mokrá varianta tělocvična Centra Kociánka), najdete na tomto webu skupiny.  

V prvním roce našeho působení jsme měli možnost vystoupit například při oslavách Globusu Brno v brněnském Semilasse.

Koncertovali jsme také na charitativní akci v hudebním klubu Melodka, kde jsme přijali pozvání na skvělé setkání s názvem „Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat“. Akci uspořádal Spolek Mediků s přáteli a kamarády. Díky skvělým mladým lidem se podařilo vybrat částku 39 218 Kč, která byla v plné výši věnována Centru Kociánka a to konkrétně na nákup logopedických pomůcek.

Velkým zážitkem bylo pro nás také pozvání od pořadatelů 70. ročníku Pálavského vinobraní, které se konalo tradičně druhý víkend v září v Mikulově. Skupina HUSTEJ ROCK tak 8. září 2017 svým koncertem startovala celou hudební produkci v Amfiteátru na hlavním pódiu. HUSTEJ ROCK zahrál na tomto koncertu 10 vlastních rockových pecek a na závěr mix starých dobrých rock n rollů.

Na domácí půdě v Centru Kociánka jsme řádili při dvou koncertech, ale hlavně při spoustě hudebních tréninků a zkoušek.

Nejdůležitější je ale pro členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK kamarádství a skutečnost, že se potřebujeme vyřádit nejen při tvrdém rocku, ale také při fotbálku nebo zápasení na koberci. Máme radost z každého společného setkání a tuto radost rozdáváme dále třeba při našich koncertech.

Skupina HUSTEJ ROCK má v repertoáru 15 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.

Moc děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům za velkou podporu. Těšíme se na druhý rok našeho rockového řádění.                                                                                                                 

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


HUSTEJ ROCK slaví jeden rok

Hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK, která má ve svém repertoáru vlastní rockové pecky, měla první koncert a odstartovala své rockové řádění 24. 10. 2016 v brněnském Semilasse.
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot.

Proto HUSTEJ ROCK oslaví jeden rok od svého založení stylově na své domácí půdě v Centru Kociánka. Koncert proběhne 24. října 2017 od 16:00 hodin na hřišti Pod Borovicí. Srdečně zveme všechny příznivce naší poctivé tvrdé rockové hudby a těšíme se na setkání s vámi.

Po skončení koncertu se členové skupiny moc rádi setkají a popovídají si se svými fanoušky. Součástí programu bude také autogramiáda a focení se členy skupiny. Fotky potom rádi dáme na tyto webové stránky. Občerstvení si, prosím, doneste vlastní, nebo ještě lépe přineste něco dobrého na zub i pro členy naší skupiny.

Pojďte si s námi užít oslavu.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


HUSTEJ ROCK letos také na Erbovních slavnostech

Nabitý začátek září čeká členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK. V sobotu 16. září 2017 rozbalí svůj rockový koncert v Brně na Slovanském náměstí, kde se koná akce Erbovní slavnosti Králova Pole.

Krátce po obědě rockeři odstartují na hlavním podiu smršť svých vlastních rockových pecek. A protože se blíží výročí jednoho roku založení hudební skupiny HUSTEJ ROCK, v dalším článku na těchto webových stránkách se dozvíte více o chystané oslavě a koncertu při příležitosti této události.

Vzhůru do dalších koncertů.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


Hudební skupina HUSTEJ ROCK se představí v Mikulově na Pálavském vinobraní

amfiteátr

http://www.palavske-vinobrani.cz/program2017

Členové hudební skupiny HUSTEJ ROCK se moc těší a pořádně si užijí pozvání od pořadatelů 70. ročníku Pálavského vinobraní, které se koná tradičně druhý víkend v září v Mikulově. Skupina HUSTEJ ROCK bude 8. září 2017 svým koncertem startovat celou hudební produkci v Amfiteátru na hlavním pódiu v 17:30 hodin. HUSTEJ ROCK zahraje na tomto koncertu 10 vlastních rockových pecek a na závěr mix starých dobrých rock n rollů.

Kromě koncertu se skupina zúčastní také slavnostního průvodu městem a pořádně si užije atmosféru vinobraní. V loňském roce se této akce s dlouholetou tradicí zúčastnilo cca 56 000 návštěvníků.

Jedeme si tuto akci náležitě užít!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957

 


HUSTEJ ROCK se představil svým fanouškům koncertem na domácí půdě v Centru Kociánka

Hustá hudební skupina s názvem HUSTEJ ROCK se představila svým fanouškům koncertem na domácí půdě v Centru Kociánka 25. 5. 2017 v rámci akce Dobrý den, Kociánko.

Borci v sestavě Daniil, Jirka, Martin, Filip, Patrik, Lukáš, Marian a dospěláci Michael, Pavla a Pavel rozjeli naplno rockové řádění na Kociánce společně se svými kamarády. Hudební skupina opravdu hrála na domácí půdě, protože na místě hlavního pódia, kde skupina vystupovala, velcí i malí členové skupiny běžně hrávají fotbálek nebo mívají hudební tréninky pod širým nebem.

Také velká spousta známých tváří v publiku, se kterými se členové skupiny znají a setkávají každý den, udělala skvělou atmosféru.

Moc všem děkujeme za velkou podporu a těšíme se na další koncerty.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


 Hustej mazec HUSTÝHO ROCKU v Brně na Melodce

Naše nová dětská rocková hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK, vystoupila na svém druhém koncertu, tentokrát v brněnském klubu Melodka. Přijali jsme pozvání na skvělou charitativní akci s názvem „Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat“, kterou uspořádal Spolek Mediků s přáteli a kamarády. Díky skvělým mladým lidem se podařilo vybrat částku 39 218 Kč, která bude v plné výši věnována Centru Kociánka a to konkrétně na nákup logopedických pomůcek.
Chceme moc poděkovat za pozvání a také za možnost, že jsme mohli podpořit naším koncertem tuto super věc. Neuvěřitelná atmosféra provázela celé naše vystoupení a tak jsme bouřlivému publiku předvedli 8 našich vlastních rockových pecek a další písničky.
Teď naši hudební skupinu čekají dva měsíce hustých hudebních tréninků (a k tomu i fotbálků), protože máme tři zbrusu nové rockové pecky a chceme je rozbalit na našem dalším koncertě 25. 5. 2017 v Centru Kociánka na akci Dobrý den, Kociánko!
Chceme moc poděkovat všem našim přátelům a kamarádům za velkou podporu, velký pozitivní ohlas na náš druhý koncert na Melodce nám udělal obrovskou radost – prostě jste hustí.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957