Informace o kapele

HUSTEJ ROCK povalí bomby v Brně

Mega hustej koncert dá kapela HUSTEJ ROCK ve čtvrtek 30. května 2024 od 17,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu. Tradičně zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Vzpomínáte před rokem – pravá rock n rollová bomba vybuchla v Centru Kociánka ve čtvrtek 25. 5. 2023 v 18,00 hodin. Rocková kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK pozvala na své vystoupení v rámci Dobrý den Kociánko legendární světovou dívčí kapelu Rock n roll girls. Obě kapely valili společně poctivej rock n roll při hodinovým nabitým koncertu.

Také v letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení. Povalíme naše vlastní starý rockový pecky v novém provedení a s bomba hostem.

Jdeme si to společně užít a moc se na všechny těšíme.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


HUSTEJ ROCK a Rock n roll girls společně

Pravá rock n rollová bomba vybuchla v Centru Kociánka ve čtvrtek 25. 5. 2023 v 18,00 hodin. Rocková kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK pozvala na své vystoupení v rámci Dobrý den Kociánko legendární světovou dívčí kapelu Rock n roll girls. Obě kapely valili společně poctivej rock n roll při hodinovým nabitým koncertu. Celkem 17 vlastních rockových pecek HUSTEJ ROCK za pěveckého a tanečního doprovodu Rock n roll girls – to byla nálož pro fantastické bouřlivé publikum z celého světa.

Podívej se na mega video ze společného koncertu. Holky děkujem, hoši děkujem.

HR klip DDK 2023

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Kociánkou povalí hustej rock n roll

Centrum Kociánka zažije radost poctivýho rock n rollu v podání domácí kapely HUSTEJ ROCK. Ve čtvrtek 25. května 2023 od 18,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Povalíme vlastní tvrdý rock n rollový pecky – starý i nový.

V letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení. Pozvali jsme do České republiky a společně s námi na našem koncertě vystoupí jedna z nejlepších světových dívčích kapel s velkým překvapením.

Pojďte si to s náma naplno užít, moc se na všechny těšíme!!

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Kociánka pohledem rockové kapely HUSTEJ ROCK

Vzhůru Kociánka,
děkuji všem kamarádům z Kociánky za upřímnost a srdečnost. Proto je videoklip o Kociánce s názvem Kociánka pohledem rockové kapely HUSTEJ ROCK mega nádherný.

Kociánka pohledem HR_youtube foto

Michael Svoboda, hrdý dobrovolník Kociánky


Na Kociánce valil rock n roll

Kociánka je nádherná, je tam spousta skvělých dospěláků a dětí a kapela HUSTEJ ROCK je na Kociánce doma. S velkou radostí jsme si zahráli a dali jsme mega koncert 26. 5. 2022 na Kociánce na tradiční akci Dobrý den Kociánko!

Poctivá tvrdá muzika a hustej rock n roll valil Kociánkou a kapela HUSTEJ ROCK si společně se všemi fanoušky skutečně zatrsala, zapaříla, zabékala a užila si společné super odpoledne. Dali jsme naše vlastní starý i nový hity a na podium jsme také vzali naše kamarády Martina a Jirku. A hlavně jsme se všichni potkali, pokecali jsme a už se těšíme na další vály.

Díky vám všem.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK


Skvělé rockové zábavné odpoledne na naší škole

Odpoledne plné hudby, zábavy, sportu, ale také naslouchání, prožili v tělocvičně ZŠ Staňkova Brno společně žáci, učitelé i rodiče s kamarády s různým postižením z Centra Kociánka z rockové kapely HUSTEJ ROCK. Akce proběhla 25. 5. 2022.

Vše odstartoval rockový koncert kapely, při kterém postižení kamarádi z Kociánky naučili žáky školy písničky a společně potom zpívali a tančili v rockovém rytmu.

Součástí programu bylo také upřímné a otevřené povídání borců z kapely o tom, jak jejich postižení vzniklo a jak se projevuje. Žáci školy se učili, jak se zachovat třeba na ulici, když potkají kamaráda s postižením. Velká soustředěnost a tichost při vyprávění se střídala s bouřlivým zpěvem, skandováním a potleskem při koncertu.

Moc děkujeme všem za krásné setkání.

Vzhůru Staňkova a Kociánka

Michael Svoboda

foto HR_Stankova


Na Kociánce zase povalí rock n roll

Hej – co budeš dělat ve čtvrtek 26. května 2022. Cože – ještě nevíš – tak tě všichni srdečně zveme na Dobrý den Kociánko!

Hej – máš rád poctivou tvrdou muziku, máš rád rock, máš rád rock n roll – určitě přijď v 17,00 hodin na Kociánku na koncert kapely HUSTEJ ROCK. Zatrsáme, zapaříme, zabékáme a užijem si společně super odpoledne.

Povalíme v plné sestavě – zpívající tanečník Daniil, roztančený – zpívající bubeník Filip, tanečník a zpěvák František, hudbou rozvlněný a prozpěvující si Patrik, tanečník a zpěvák Máťa a nejmladší členka skupiny – zpěvačka, tanečnice a bubenice Beatka. Rockové řádění doprovodí frontman, manažer, zpěvák a kytarista skupiny Michael, bubenice a vychovatelka z Kociánky Pavla, hokejový trenér a kytarista Pavel a generální sekretář Tomáš.

Dáme naše vlastní starý i nový hity a máme hustý překvapení.

Těšíme se na vás na všechny!!!

Michael Svoboda

HUSTEJ ROCK

 


 

Kociánka – kapela HUSTEJ ROCK opět přijede za dětmi ze ZŠ Staňkova Brno

Kamarádi z kapely Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK uspořádají  společně s žáky ZŠ Staňkova Brno, zastoupené školním parlamentem, rockové zábavné odpoledne. Akce proběhne ve středu 25. května 2022 cca od 14,00 hodin na hřišti školy.

Součástí celého programu bude nejen koncert rockové kapely HUSTEJ ROCK, ale také společné sportovní soutěže pro zdravé a postižené děti.

Kamarádi z různým postižením z Centra Kociánka také žákům naší školy prakticky ukážou, jak může zdravé dítě pomoci postiženému kamarádovi.

Celé setkání naváže na řadu předchozích akcí, při kterých se setkávaly a společně si pomáhaly děti z naší školy a kamarádi z různým postižením z Kociánky. Tato setkání probíhala u nás ve škole a také v Centru Kociánka.

Pojďte si užít společné odpoledne. Těšíme se na vás na všechny!!!

Vzhůru Kociánka a Staňkova

Michael Svoboda


 

ROCK N ROLLOVEJ RÁJ – nový album rockový kapely HUSTEJ ROCK

Jsme kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK a valíme naše vlastní rockový pecky. Kapela vznikla a žije díky našemu dlouholetému kamarádství.

Na tomto albu tě provedeme RÁJEM – Kociánkou a k tomu si poslechneš hudební výběr toho nejlepšího z živých koncertů kapely HUSTEJ ROCK za posledních pět let.

Členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK jsou v roce 2021 – Daniil, Filip, František, Patrik, Marian, Máťa, Beatka, Pavla, Pavel, Tomáš, Michael.

HUSTEJ ROCK má v repertoáru více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.

Na koncertech valíme naše vlastní rockový pecky často jako poděkování všem, kteří dělají skutečnou práci s dětmi – vychovatelé, učitelé, trenéři, dobrovolníci atd. – Holky děkujem, Hoši děkujem.

Máme fantastický publikum. Děkujeme Centru Kociánka, děkujeme všem našim fanouškům a kamarádům za mega podporu.

Užij si s náma hustou dávku poctivýho rock n rollu taky na YouTube (napiš jenom HUSTEJ ROCK) a na www.centrumkocianka.cz.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

HUSTEJ ROCK - album


Franta zpíval poprvé v životě na koncertě

Před pár lety přivalil na Kociánku bydlet do podkrovácké rodinky borec – Franta. Přestože neuměl mluvit, bylo jasný, že je to dobrej kluk, a tak jsme měli v Podkroví novýho kámoše. Stejně jako všichni kamarádi s různým postižením na Kociánce, i Franta na sobě hustě maká a snaží se zlepšovat.

Díky všem, kteří mají Frantu rádi, se Franta učí také mluvit a hej – vono to jde. Naučil se říkat slova, potom i věty a jeho nejbližší mu dobře rozumí. První slovo, které ho kapela HUSTEJ ROCK učila říkat, sem bohužel napsat nemůžem…

Kapela HUSTEJ ROCK, které je Franta také členem, má více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael. A tak vznikla taky rocková písnička pro výborného tanečníka Frantu s názvem – Koupíme si kytary. 16. 9. 2021 poprvé v životě zazpíval Franta na koncertu kapely HUSTEJ ROCK tuto super rockovou písničku a mega se mu to povedlo.

Prosím podívej se na video s touto písničkou a jestli se ti to líbí, dej Frantovi palec nahoru – díky.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

HR youtube


HUSTEJ ROCK má totálně nový rockový vály

HUSTEJ ROCK předvedl na koncertě na Kociánce – 16. 9. 2021 – totálně nový rockový vály. Franta a Máťa poprvé v životě zpívali naši vlastní rockovou písničku na koncertě. Franta valil Koupíme si kytary a Máťa Vzhůru Brno. Také nejmladší členka kapely Beatka to naplno rozbalila jako bubenice a tanečnice. Patrik si po delší době dal svou rockovou bombu – Hustej rock.

Zpěváci, bubeníci a tanečníci Filip, Dan a Marian spolu s Pavlou, Pavlem a Michaelem pálili další naše vlastní rockový písničky. Více jak hodinovou rockovou show doprovodilo opět fantastický publikum nejen zpěvem a tancem, ale hlavně hlasitým povzbuzováním.

Kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK tvrdě pracují na svým čtvrtým albu s názvem ROCK N ROLLOVEJ RÁJ.

Tak se těš na další rockovou radost. Moc díky všem za velkou podporu.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

skupinovka FDK 2021_2


HUSTEJ ROCK bude zase řádit na Kociánce

V současné době členové kapely HUSTEJ ROCK tvrdě pracují na svým čtvrtým albu.

Mega se těšíme na další radost na Kociánce. Ve čtvrtek 16. září 2021 od 16,30 hodin hobluje HUSTEJ ROCK na Kociánce na hipoterapii další koncert pro kamarády z Kociánky. Všechny vás zveme na rockovej nářez.
Totálně nový bomby na tomto koncertě – poprvé se jako zpěváci představí tanečníci Franta a Máťa, svou písničku si dá po delší době další tanečník Patrik. Zpěváci, bubeníci a tanečníci Filip, Dan a Marian spolu s Pavlou, Pavlem, Beatkou a Michaelem rozjedou další naše vlastní rockový vály. Hej a čeká nás hustý překvapení.
Hlavně se všichni sejdeme, pokecáme a pobavíme se. Obleč se jako rocker a přijď si zatancovat a zazpívat si. Moc se na všechny těšíme!!!
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
mime

Holky děkujem, holky děkujem!!!

Kapela HUSTEJ ROCK si se svými přáteli a kamarády z Centra Kociánka dala dostaveníčko právě na Kociánce na hřišti Pod borovicó. Ve čtvrtek 27. 5. 2021 odstartovalo celé super odpoledne vystoupení kamarádů z týdenního stacionáře G, kteří předvedli tanečně divadelní Perníkovou chaloupku.
Potom už HUSTEJ ROCK valil na svém koncertě jednu rock n rollovou pecku za druhou. Dali jsme 15 našich vlastních rockových radostí. Roztančení a rozzáření fanoušci v publiku udělali skvělou atmosféru celému show. Poděkování patří také Centru Kociánka za pomoc při domlouvání tohoto rock n rollového odpoledne.
Také na tomto koncertě jsme naší písničkou HOLKY MÁME KRÁSNÝ, PÍVO MÁME DOBRÝ, děkovali všem našim tetám na Kociánce, které se každý den starají o naše kamarády s různým postižením. Takže HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM.
Podívej se na video z koncertu na https://www.youtube.com/watch?v=NQJBLP9AYLM&t=30s
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK
mime

Rocková párty na Kociánce

Doslova rodiná rocková párty proběhla v úterý 8. 9. 2020 v Centru Kociánka na hipoterapii. Rocková kapela Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK společně se svými kamarády z Kociánky udělala pravou rockovou pařbu. Super setkání, na kterém kapela i se svými fanoušky zahrála a zazpívala téměř 15 vlastních rockových pecek, bylo součástí akce Fajn odpoledne na Kociánce. Kromě rock n rollu zde proběhlo také divadlo a sportovní soutěže.
Na rockové párty dala kapela HUSTEJ ROCK také svoji pecku „Vzhůru Brno“ a všichni fanoušci si pořádně zabékali i u této písničky. Borci z kapely předvedli také luxusní taneční show a roztančili celou Kociánku. Všichni si společně užili spoustu srandy i během koncertu.
Ale hlavně jsme se všichni sešli, pokecali a udělali si radost. Vzhůru Brno a Vzhůru Kociánka a děkujeme.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

Užijem si společně super odpoledne

Jdeme si společně se všemi kamarády s Kociánky užít super odpoledne plné zábavy, legrace a rock n rollu. V  úterý 8. 9. 2020 od 16,45 hodin budou členové kapely HUSTEJ ROCK valit poctivej rock v Centru Kociánka přímo na hipoterapii. Hlavně se všichni sejdeme, pokecáme a pobavíme se.

Těšíme se na vás na všechny!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Rock n rollová show na Kociánce

Smršť poctivýho rock n rollu a fantastické publikum, to byl koncert kapely Centra Kociánka HUSTEJ ROCK, který se uskutečnil 26. 11. 2019 v tělocvičně na Kociánce. Kapela tak oslavila narozeniny – tři roky od svého vzniku.

Světelná show odstartovala celý koncert stejně jako speciální host kapely – slečna Žužu. HUSTEJ ROCK potom za velké podpory fanoušků rozbalil 12 vlastních rockových pecek a ještě něco navíc. Na závěr koncertu jsme si všichni společně zazpívali Ódu na Kometu a členové kapely rozdali fanouškům své třetí DVD s názvem Rock n roll.

Všem moc děkujeme za velkou podporu.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

DSC_0219


 Koncert kapely HUSTEJ ROCK na Kociánce

Termín a čas koncertu: úterý 26. listopadu v 17,00 hodin

Místo koncertu: tělocvična Kociánky

Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK slaví v říjnu 2019 narozeniny – tři roky od svého vzniku a udělá si se svými kamarády a fanoušky radost, rozbalí všechny svoje hity při koncertě na Kociánce. Zároveň zde HUSTEJ ROCK pokřtí třetí vlastní DVD a členové kapely budou na konci koncertu toto DVD rozdávat fanouškům.

Představí se všichni členové kapely – Daniil, Filip, Marian, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel, Tomáš a Michael. Při této show dáme naše vlastní staré i nové rockové pecky a navíc máme mega hustý překvapení. Vstup na koncert je samozřejmě zdarma.

Obleč se jako rocker a přijď s námi oslavit třetí výročí vzniku kapely HUSTEJ ROCK, zatancovat si a zazpívat. Moc se na všechny těšíme!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

plakátek HUSTEJ ROCK 26_11_2019


Rock n roll – třetí DVD kapely HUSTEJ ROCK

V říjnu 2019 slaví kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK narozeniny – tři roky od svého vzniku a chystáme speciální koncert na Kociánce. Také proto v těchto dnech dokončujeme naše třetí DVD s názvem Rock n roll a valí na něm 12 našich vlastních tvrdých rockových pecek: Kóči dělala na mě vóči, Karkulka, Jeden, dva, tři, čtyři, Rock n roll si dneska zahrajem, Našel sem si holku, Holky máme krásný, Brekeke, Hustej rock, Fotbalista z Brazílie, Baby pojď si se mnou hrát, Medvěd, Máme rádi jídlo.

Bavíme se nejen rock n rollem, naše kapela hraje hlavně proto, že jsme už spoustu let kamarádi a kromě rock n rollu si rádi užíváme fotbal, dobrý jídlo, tanec atd. Taky společně tvrdě makáme při všech našich hudebních trénincích. Ke všem našim peckám složil hudbu a text napsal Michael Svoboda. Členové kapely jsou Filip, Marian, Daniil, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel, Tomáš a Michael. Moc děkujeme všem našim kamarádům a fanouškům za velkou dlouhodobou podporu!!!

Podívej se na ochutnávku z našeho nového DVD a užij si s náma hustou dávku poctivýho rock n rollu taky na YouTube (napiš jenom HUSTEJ ROCK) a na www.centrumkocianka.cz

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

000


Hustá Karkulka HUSTÝHO ROCKU
V červnu letošního roku pumpovala kapela HUSTEJ ROCK poctivou dávku tvrdýho rock n rollu do diváků na brněnském Náměstí Svobody v rámci svého téměř hodinového koncertu. Jeden z našich nových vlastních hitů, který na Svoboďáku kapela představila, se jmenuje Karkulka.
Hlavní zpěvák a taky bubeník a tanečník kapely Filip u této písničky tančí a bubnuje, protože Karkulku hodně hustě zpívá Marian.
Neuvěřitelné taneční peklo předvádí vždy během celého koncertu Dan, jeho tanec vysoko nad vozíkem pouze na rukách, balancování na jednom kole vozíků atd. patří mezi luxusní kousky naší kapely. Společně s Frantou, který při tanci na vozíku mazecky emotivně prožívá každou naši rockovou pecku, jsou skvostem celé kapely. Dominik udělal při bubnování velkej pokrok, zahodil vozík a bubnuje ze židle. Patrik si užívá všechno s náma a kryje nám záda.
Chceme se s vámi zase podělit o radost z poctivýho rock n rollu.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Kóči dělala na mě vóči

Hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK představila letos poprvé na svých koncertech další novou vlastní rockovou pecku – Kóči dělala na mě vóči. Tahle rocková radost nejprve zazněla na našich koncertech v květnu na Kociánce a pak v červnu na Brněnské Přehradě a na Svoboďáku.
Chceme se s vámi podělit o radost z poctivýho rock n rollu, popřát všem našim fanouškům hustý rockový léto a super prázdniny.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
1

Brněnské Náměstí Svobody boural rock n roll v podání kapely HUSTEJ ROCK

Poctivou dávku tvrdého rock n rollu zažilo brněnské Náměstí Svobody v pátek 14. 6. 2019 od kapely HUSTEJ ROCK. Řezníci z Podkroví z Centra Kociánka bourali střed Brna téměř hodinovým koncertem, při kterém divákům předvedli všechny vlastní nové hity, ale také vlastní staré pecky trochu jinak. A tak rock n roll – Kóči dělala na mně vóči, Karkulka, Jeden, dva, tři, čtyři, Rock n roll si dneska zahrajem, Máme rádi jídlo, Brekeke, Našel sem si holku, Holky máme krásný atd. naplno valil Svoboďákem.
Kapela HUSTEJ ROCK tvrdě a poctivě trénovala celý poslední rok a výsledkem byly čtyři hustý rockový koncerty v květnu a v červnu 2019. Kapela hraje ve složení Filip, Daniil, Marian, Franta, Dominik, Patrik, Pavla, Pavel a Michael. Máme super zázemí na Kociánce. Nejdůležitější pro kapelu je kamarádství a to je ten hlavní důvod, proč kapela hraje a vystupuje na koncertech. Bavíme se nejen rock n rollem.
Přejeme všem našim fanouškům hustý rockový léto 2019.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

25


 

HUSTEJ ROCK řádil před ohňostrojem na Brněnské přehradě

Další velká radost, rocková show a bomba vybuchla v sobotu 8. 6. 2019 večer v podání rockové skupiny Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK na Brněnské přehradě před ohňostrojem, který na tento den nachystaly Filipíny.
Skupina HUSTEJ ROCK si tady v rámci přehlídky ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS naplno užila a moc si váží možnosti zahrát a naplno rozbalit pro diváky svých dvanáct vlastních rockových pecek.
Téměř hodina poctivýho rock n rollu se nesla nad Brněnskou přehradou a po koncertě si kluci z HUSTÝHO ROCKU užili také samotný ohňostroj.
Borci z HUSTÝHO ROCKU moc děkují kamarádům z pořadatelské společnosti SNIP & CO za možnost být součástí programu přehlídky ohňostrojů, ale také být součástí doprovodného programu Festivalu zábavy v našem městě Brně.
Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK
DSC_0036

HUSTEJ ROCK chystá super koncerty

V květnu a v červnu 2019 vystoupí rocková kapela Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK na pěti hustejch koncertech. Na domácí půdě v Centru Kociánka se kapela představí nejprve ve středu 15. 5. kolem 18,00 hodin, kde zároveň proběhne běh Kociánkou za účasti více než 300 běžců. Ve čtvrtek 30. 5. potěší své fanoušky kolem 17,30 hodin koncertem v rámci akce Dobrý den, Kociánko!
Mimo domácí půdu čekájí kapelu 2 opravdu žhavé koncerty. Další velká rocková show a bomba vybuchne v sobotu 8. 6. kolem 19,00 – 20,00 hodin v podání HUSTÝHO ROCKU na brněnské přehradě těsně před ohňostrojem, který na tento den chystají Filipíny. Loni se na nejlepší ohňostroj přišlo podívat téměř 200 000 diváků.
V rámci brněnské akce IGNIS BRUNENSIS povalí kapela v pátek 14. 6. kolem 15,00 hodin svůj koncert na náměstí Svobody.
Chceme moc poděkovat Ondrovi Morávkovi – SNIP & CO za dlouhodobou skvělou spolupráci a kamarádství.
HUSTEJ ROCK má pro všechny koncerty nachystané nové žhavé rockové pecky, ale dáme i ty staré, prostě kdo fandí poctivýmu rock n rollu, užijem si spolu naplno léto.
HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

 


HUSTEJ ROCK má svoje druhé DVD
hr_dvd2

A je to tady, spoustu radosti, rock n rollu, zábavy a také tvrdé práce – hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK vydala svoje druhé DVD plné vlastní tvrdé poctivé rockové hudby. Je to mega nářez našich vlastních nových i starších rockových pecek s neopakovatelnou atmosférou z koncertů.

Na tomto DVD, které jsme vydali také ke druhému výročí vzniku naší kapely, je 12 našich písniček a jeden rockový bonbónek navíc. Mrkněte na předkrm – obal DVD, na kterém jsou základní informace o obsahu vydaného DVD.

A navíc – všechnu rockovou palbu z tohoto DVD najdete také na tomto webu hudební skupiny HUSTEJ ROCK, nebo na YouTube – tak si to s námi užívejte!!!

V těchto týdnech tvrdě pracujeme na dalších 5 našich nových vlastních písničkách, které rozbalíme na koncertech v roce 2019.

Přejeme všem krásné Vánoce a na zahřátí v zimě rock n roll HUSTEJ ROCK.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

V těchto týdnech chystá hudební skupina HUSTEJ ROCK vydání svého druhého DVD

Hudební skupina HUSTEJ ROCK slaví na konci roku 2018 druhý rok svého působí na světové rockové scéně. V těchto týdnech skupina chystá vydání svého druhého DVD a fanoušci se mají na co těšit.

Nářez našich vlastních nových i starších rockových pecek – to vše s neopakovatelnou atmosférou z koncertů – to je nálož rock n rollu, kterou chceme dát fanouškům pod vánoční stromeček.

Pojďte si s námi užít rockový podzim 2018.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda

Hudební skupina HUSTEJ ROCK má 5 nových vlastních rockových pecek

Celou zimu 2017/2018 naše hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK tvrdě pracovala a bavila se nejen hudbou a výsledek je tady. Máme 5 nových vlastních rockových písniček a hned 3 z nich představíme našim fanouškům na nejbližších koncertech. Nejprve 24. 5. 2018 od 17,00 hodin na Kociánce v rámci akce Dobrý den Kociánko, a potom také 15. 6. 2018 na koncertě na náměstí Svobody v rámci akce IGNIS BRUNENSIS.

Pojďte si s námi užít rockové léto 2018.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda


Hudební skupina HUSTEJ ROCK vydala své první DVD

Hudební skupina Centra Kociánka HUSTEJ ROCK vydala svoje první DVD plné tvrdé rockové poctivé hudby. Podívejte se na obal DVD, na kterém jsou základní informace o obsahu vydaného DVD.
A navíc – všechnu rockovou palbu z tohoto DVD najdete také na tomto webu hudební skupiny HUSTEJ ROCK – tak si to s námi užívejte!!!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda           


Hustej rok HUSTÝHO ROCKU – máme nový videoklip

Je na světě nový videoklip – rockový nářez hudební skupiny HUSTEJ ROCK. Videoklip vznikl při příležitosti oslav jednoho roku založení skupiny HUSTEJ ROCK, tedy 24. října 2017.

Videoklip stejně jako video natočené z koncertu, který skupina uskuteční v rámci oslav jednoho roku svého založení 24. října 2017 v Centru Kociánka na hřišti Pod borovicí od 16,00 hodin (mokrá varianta tělocvična Centra Kociánka), najdete na tomto webu skupiny.  

V prvním roce našeho působení jsme měli možnost vystoupit například při oslavách Globusu Brno v brněnském Semilasse.

Koncertovali jsme také na charitativní akci v hudebním klubu Melodka, kde jsme přijali pozvání na skvělé setkání s názvem „Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat“. Akci uspořádal Spolek Mediků s přáteli a kamarády. Díky skvělým mladým lidem se podařilo vybrat částku 39 218 Kč, která byla v plné výši věnována Centru Kociánka a to konkrétně na nákup logopedických pomůcek.

Velkým zážitkem bylo pro nás také pozvání od pořadatelů 70. ročníku Pálavského vinobraní, které se konalo tradičně druhý víkend v září v Mikulově. Skupina HUSTEJ ROCK tak 8. září 2017 svým koncertem startovala celou hudební produkci v Amfiteátru na hlavním pódiu. HUSTEJ ROCK zahrál na tomto koncertu 10 vlastních rockových pecek a na závěr mix starých dobrých rock n rollů.

Na domácí půdě v Centru Kociánka jsme řádili při dvou koncertech, ale hlavně při spoustě hudebních tréninků a zkoušek.

Nejdůležitější je ale pro členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK kamarádství a skutečnost, že se potřebujeme vyřádit nejen při tvrdém rocku, ale také při fotbálku nebo zápasení na koberci. Máme radost z každého společného setkání a tuto radost rozdáváme dále třeba při našich koncertech.

Skupina HUSTEJ ROCK má v repertoáru 15 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.

Moc děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům za velkou podporu. Těšíme se na druhý rok našeho rockového řádění.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


HUSTEJ ROCK slaví jeden rok

Hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK, která má ve svém repertoáru vlastní rockové pecky, měla první koncert a odstartovala své rockové řádění 24. 10. 2016 v brněnském Semilasse.
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot.

Proto HUSTEJ ROCK oslaví jeden rok od svého založení stylově na své domácí půdě v Centru Kociánka. Koncert proběhne 24. října 2017 od 16:00 hodin na hřišti Pod Borovicí. Srdečně zveme všechny příznivce naší poctivé tvrdé rockové hudby a těšíme se na setkání s vámi.

Po skončení koncertu se členové skupiny moc rádi setkají a popovídají si se svými fanoušky. Součástí programu bude také autogramiáda a focení se členy skupiny. Fotky potom rádi dáme na tyto webové stránky. Občerstvení si, prosím, doneste vlastní, nebo ještě lépe přineste něco dobrého na zub i pro členy naší skupiny.

Pojďte si s námi užít oslavu.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


HUSTEJ ROCK letos také na Erbovních slavnostech

Nabitý začátek září čeká členy hudební skupiny HUSTEJ ROCK. V sobotu 16. září 2017 rozbalí svůj rockový koncert v Brně na Slovanském náměstí, kde se koná akce Erbovní slavnosti Králova Pole.

Krátce po obědě rockeři odstartují na hlavním podiu smršť svých vlastních rockových pecek. A protože se blíží výročí jednoho roku založení hudební skupiny HUSTEJ ROCK, v dalším článku na těchto webových stránkách se dozvíte více o chystané oslavě a koncertu při příležitosti této události.

Vzhůru do dalších koncertů.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


Hudební skupina HUSTEJ ROCK se představí v Mikulově na Pálavském vinobraní

amfiteátr

http://www.palavske-vinobrani.cz/program2017

Členové hudební skupiny HUSTEJ ROCK se moc těší a pořádně si užijí pozvání od pořadatelů 70. ročníku Pálavského vinobraní, které se koná tradičně druhý víkend v září v Mikulově. Skupina HUSTEJ ROCK bude 8. září 2017 svým koncertem startovat celou hudební produkci v Amfiteátru na hlavním pódiu v 17:30 hodin. HUSTEJ ROCK zahraje na tomto koncertu 10 vlastních rockových pecek a na závěr mix starých dobrých rock n rollů.

Kromě koncertu se skupina zúčastní také slavnostního průvodu městem a pořádně si užije atmosféru vinobraní. V loňském roce se této akce s dlouholetou tradicí zúčastnilo cca 56 000 návštěvníků.

Jedeme si tuto akci náležitě užít!

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957

 


HUSTEJ ROCK se představil svým fanouškům koncertem na domácí půdě v Centru Kociánka

Hustá hudební skupina s názvem HUSTEJ ROCK se představila svým fanouškům koncertem na domácí půdě v Centru Kociánka 25. 5. 2017 v rámci akce Dobrý den, Kociánko.

Borci v sestavě Daniil, Jirka, Martin, Filip, Patrik, Lukáš, Marian a dospěláci Michael, Pavla a Pavel rozjeli naplno rockové řádění na Kociánce společně se svými kamarády. Hudební skupina opravdu hrála na domácí půdě, protože na místě hlavního pódia, kde skupina vystupovala, velcí i malí členové skupiny běžně hrávají fotbálek nebo mívají hudební tréninky pod širým nebem.

Také velká spousta známých tváří v publiku, se kterými se členové skupiny znají a setkávají každý den, udělala skvělou atmosféru.

Moc všem děkujeme za velkou podporu a těšíme se na další koncerty.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957


 Hustej mazec HUSTÝHO ROCKU v Brně na Melodce

Naše nová dětská rocková hudební skupina Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK, vystoupila na svém druhém koncertu, tentokrát v brněnském klubu Melodka. Přijali jsme pozvání na skvělou charitativní akci s názvem „Večer plný hudby, aneb i tak se dá pomáhat“, kterou uspořádal Spolek Mediků s přáteli a kamarády. Díky skvělým mladým lidem se podařilo vybrat částku 39 218 Kč, která bude v plné výši věnována Centru Kociánka a to konkrétně na nákup logopedických pomůcek.
Chceme moc poděkovat za pozvání a také za možnost, že jsme mohli podpořit naším koncertem tuto super věc. Neuvěřitelná atmosféra provázela celé naše vystoupení a tak jsme bouřlivému publiku předvedli 8 našich vlastních rockových pecek a další písničky.
Teď naši hudební skupinu čekají dva měsíce hustých hudebních tréninků (a k tomu i fotbálků), protože máme tři zbrusu nové rockové pecky a chceme je rozbalit na našem dalším koncertě 25. 5. 2017 v Centru Kociánka na akci Dobrý den, Kociánko!
Chceme moc poděkovat všem našim přátelům a kamarádům za velkou podporu, velký pozitivní ohlas na náš druhý koncert na Melodce nám udělal obrovskou radost – prostě jste hustí.

HUSTEJ ROCK
Michael Svoboda
775 027 957

Informace o cookies na této stránce

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, dále využiváme nezbytně nutné cookies k nastavení tohoto panelu a povolení dynamických Google map. Podrobnější nastavení.

Povolit vše
Zamítnout