O nás

Kociánka pohledem kapely HUSTEJ ROCK – super videoklip o Kociánce – odkaz zde

ROCK N ROLLOVEJ RÁJ – nový album rockový kapely HUSTEJ ROCK – odkaz zde

HUSTEJ ROCK – nová rocková pecka – Koupíme si kytary  – odkaz zde    Máme další rockovej nářez – odkaz zde 

Jsme kamarádi z rockový kapely HUSTEJ ROCK a valíme naše vlastní rockový pecky. Kapela vznikla a žije díky našemu dlouholetému kamarádství.

HUSTEJ ROCK je hustá rocková skupina Centra Kociánka. Členy hudební skupiny jsou kluci z Kociánky: zpívající tanečník Daniil, roztančený – zpívající bubeník Filip, tanečník a zpěvák František, hudbou rozvlněný a prozpěvující si Patrik, tanečník a zpěvák Máťa a nejmladší členka skupiny – zpěvačka, tanečnice a bubenice Beatka. Rockové řádění doprovází frontman, manažer, zpěvák a kytarista skupiny Michael, bubenice a vychovatelka z Kociánky Pavla, hokejový trenér a kytarista Pavel a generální sekretář Tomáš.

    

 beatka 3 web  

Skupina, která má ve svém repertoáru převážně vlastní rockové pecky, měla první koncert a odstartovala své rockové řádění 24. 10. 2016 v brněnském Semilasse.
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot.
HUSTEJ ROCK se pravidelně připravuje na hudebních trénincích na koncerty a vystoupení.
Skupina HUSTEJ ROCK má v repertoáru více jak 20 vlastních rockových pecek, ke kterým hudbu a text složil Michael Svoboda.
Veškeré informace, videa a fotografie skupiny HUSTEJ ROCK jsou a budou prezentovány od 24. 10. 2016 výhradně na webových stránkách Centra Kociánka nebo pouze na základě souhlasu frontmana skupiny Michaela Svobody, který je jedinou kontaktní osobou, jednající za hudební skupinu a domlouvající všechny koncerty skupiny.

Na koncertech valíme naše vlastní rockový pecky často jako poděkování všem, kteří dělají skutečnou práci s děckama – vychovatelé, učitelé, trenéři, dobrovolníci atd. – Holky děkujem, Hoši děkujem.

Máme fantastický publikum. Děkujeme Centru Kociánka, děkujeme všem našim fanouškům a kamarádům za mega podporu.

Michael Svoboda
HUSTEJ ROCK

kontaktní osoba