Termíny koncertů

Termíny koncertů 2024

30. května 2024 – Dobrý den Kociánko!

Místo: Centrum Kociánka, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin  

Mega hustej koncert dá kapela HUSTEJ ROCK ve čtvrtek 30. května 2024 od 17,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu. Tradičně zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Vzpomínáte před rokem – pravá rock n rollová bomba vybuchla v Centru Kociánka ve čtvrtek 25. 5. 2023 v 18,00 hodin. Rocková kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK pozvala na své vystoupení v rámci Dobrý den Kociánko legendární světovou dívčí kapelu Rock n roll girls. Obě kapely valili společně poctivej rock n roll při hodinovým nabitým koncertu. Také v letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení.

Pojďte si to s náma naplno užít, moc se na všechny těšíme!!!

Termíny koncertů 2023

25. května 2023 – Dobrý den Kociánko!

Místo: Centrum Kociánka, Brno

Začátek koncertu: 18,00 hodin                                                                                                             
Ve čtvrtek 25. května 2023 od 18,00 hodin v areálu Kociánky na hlavním pódiu zahrajeme v tomto ráji uprostřed města Brna. Povalíme vlastní tvrdý rock n rollový pecky – starý i nový. V letošním roce jsme připravili pro všechny naše fanoušky mega překvapení. Pozvali jsme do České republiky a společně s námi na našem koncertě vystoupí jedna z nejlepších světových dívčích kapel s velkým překvapením.

Pojďte si to s náma naplno užít, moc se na všechny těšíme!!!

Termíny koncertů 2022

29. června 2022 – koncert na akci StrážaFest NA PRYGLU
Místo: Za hrází Brněnské přehrady – park u restaurace U Lva

Začátek koncertu: cca 16,30 hodin                                                                                                             

Rádi jsme přijali pozvání a ve středu 29. června 2022 to cca od 16,30 hodin rozbalíme na akci StrážaFest NA PRYGLU. Dáme nejen koncert, ale také ukážeme všem divákům spoustu praktických věcí ze života našich kamarádů s různým postižením. Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

26. května 2022 – Dobrý den Kociánko!
Místo: Centrum Kociánka, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin                                                                                                             

Ve čtvrtek 26. května 2022 od cca 16,30 hodin povalí kapela HUSTEJ ROCK svůj další koncert na tradiční akci Dobrý den Kociánko! Máme připravený velký překvapení, novou rockovou pecku a mega dalšího poctivýho rocku – prostě hustej nářez. Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

25. května 2022 – koncert na ZŠ Staňkova Brno
Místo: hřiště ZŠ Staňkova Brno

Začátek koncertu: cca 14,00 hodin                                                                                                              

Kamarádi z kapely HUSTEJ ROCK uspořádají společně s žáky ZŠ Staňkova Brno koncert ve středu 15. června 2022 cca od 14,00 hodin na hřišti této školy. Toto bude skutečně světový koncert, protože na ZŠ Staňkova Brno chodí děti ze 46 zemí celého světa. Pojďte si užít společné rockové zábavné odpoledne. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2021

16. září 2021 – Centrum Kociánka – Brno, hipoterapie

Začátek koncertu: 16,30 hodin

Ve čtvrtek 16. září 2021 od 16,30 hodin hobluje HUSTEJ ROCK na Kociánce na hipoterapii další koncert pro kamarády z Kociánky. Všechny vás zveme na rockovej nářez.

27. května 2021 – Centrum Kociánka – hřiště Pod borovicó, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin

Kapela HUSTEJ ROCK si se svými přáteli a kamarádi z Centra Kociánka dá dostaveníčko právě na Kociánce na hřišti Pod borovicó – ve čtvrtek 27. 5. 2021 v 17,00 hodin.
Poděkování patří také Centru Kociánka za pomoc při domlouvání tohoto rock n rollového odpoledne.
Také na tomto koncertě dáme našu rockovou pecku HOLKY MÁME KRÁSNÝ, PÍVO MÁME DOBRÝ a poděkujeme všem našim tetám na Kociánce, které se každý den starají o naše kamarády s různým postižením. Takže velké HOLKY DĚKUJEM, HOLKY DĚKUJEM.

Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2020

8. září 2020 – Centrum Kociánka – hipoterapie, Brno

Začátek koncertu: cca 16,45 hodin
Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK bude součástí super odpoledne na Kociánce. Více informací o celém programu najdete na webu Kociánky.

Přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2019

15. května 2019 – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: čas bude upřesněn
V letošním roce slaví Kociánka 100 let a poprvé v prostorách areálu Kociánky proběhne závod Brněnského letního běžeckého poháru. Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí v rámci této akce. Přijďte si s námi nejen zazpívat a zatancovat, ale také zaběhat si na Kociánce!

30. května 2019 – Dobrý den Kociánko – Centrum Kociánka, Brno.
Začátek koncertu: 17:30. V letošním roce slaví Kociánka 100 let. Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den Kociánko. Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!

8. června 2019, Ohňostrojová přehlídka na Brněnské přehradě, Brno, 20:00 hod
Další velká koncertová rocková show a bomba vybuchne v sobotu 8. 6. kolem 20,00 hodin v podání HUSTÝHO ROCKU na brněnské přehradě těsně před ohňostrojem, který na tento den chystají Filipíny. Loni se na nejlepší ohňostroj přišlo podívat téměř 200 000 diváků.

14. června 2019, IGNIS BRUNENSIS, Brno, 15:00 hod
Pro hudební skupinu HUSTEJ ROCK je velká čest a radost zahrát si 14.6.2019 v Brně na náměstí Svobody při této příležitosti.

26. listopadu 2019 – Centrum Kociánka – tělocvična, Brno

Začátek koncertu: 17,00 hodin
Rock n rollová kapela Centra Kociánka HUSTEJ ROCK slaví v říjnu 2019 narozeniny – tři roky od svého vzniku a udělá si se svými kamarády a fanoušky radost, rozbalí všechny svoje hity při koncertě na Kociánce. Zároveň zde HUSTEJ ROCK pokřtí třetí vlastní DVD a členové kapely budou na konci koncertu toto DVD rozdávat fanouškům.

Obleč se jako rocker a přijď si s námi zazpívat, zatancovat si a pobavit se. Těšíme se na vás na všechny!!!

Termíny koncertů 2018

24. května 2018 – Dobrý den Kociánko! – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: cca 17:00 – 18:00 (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den, Kociánko! Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!

15. června 2018, 15:00 – 15:45 – IGNIS BRUNENSIS, Brno
Celý festival bude provázet letošní stoleté výročí Československa. Domácí i zahraniční designéři ohňostrojných show dostávají povinnou dvouminutovou hudbu pro zapracování československého motivu do celkového designu a hudebního doprovodu svých soutěžních ohňostrojů na Brněnské přehradě. Také závěrečný epilog ohňostroj nad Špilberkem 16. 6. 2018 bude celý věnován stoletému výročí založení společného státu Čechů a Slováků v roce 1918.
Pro hudební skupinu HUSTEJ ROCK je velká čest a radost zahrát si 15. 6. 2018 v Brně při této příležitosti.

Termíny koncertů 2017

21. března 2017 – hudební klub Melodka – Kounicova 20/22, Brno 
Začátek koncertu: 20:00 hodin.
Hudební skupina HUSTEJ ROCK byla pozvána od našich skvělých mladých mediček na akci do hudebního klubu Melodka. Zahraje mezi osmou až devátou hodinou večerní cca 15 svých rockových pecek. Tuto charitativní akci pořádají právě naše mladé medičky na podporu Centra Kociánka. Kluci budou nejen koncertovat, ale také s medičkami tancovat. Moc se tam těšíme!
25. května 2017 – Dobrý den, Kociánko! – Centrum Kociánka, Brno
Začátek koncertu: cca 17:00 hodin (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK vystoupí na tradiční akci s názvem Dobrý den, Kociánko! Přijďte si s námi nejen zazpívat, ale také zatancovat a pobavit se!
6. června 2017 – Sportovní integrační den, Brněnská přehrada, Brno
V rámci Integračního projektu Centra Kociánka proběhne také tradiční sportovní a integrační den, jenž se uskuteční nově na Brněnské přehradě. Ve spolupráci s vychovatelem Centra Kociánka Martinem Gregorem,  dobrovolníkem Centra Kociánka Michaelem Svobodou a garantem projektu Tomášem Pětníkem a ve spojení s dalšími vychovateli Centra Kociánka uspořádáme tento zábavný den. Podstatou je 10 stanovišť s různými disciplínami (slalom na vozíku, hod míčkem na plechovky atd.). Uživatelé Centra Kociánka utvoří spolu se studenty SPŠ Purkyňova Brno, kteří chodí pravidelně pomáhat při této akci, kombinované týmy. V rámci tohoto sportovního a integračního dne bude mít skupina HUSTEJ ROCK koncert pro všechny účastníky dne. Zároveň při tomto koncertu vznikne hustej společnej videoklip, na který se moc těšíme!
8. září 2017 – Mikulovský amfiteátr, Mikulov
Začátek koncertu: cca 17:30 hodin (čas bude upřesněn).
Skupina HUSTEJ ROCK byla pozvána organizátory Pálavského vinobraní. Skupina HUSTEJ ROCK bude svým vystoupením startovat celou hudební produkci na Pálavském vinobraní. S kapelou přijedeme do Mikulova samozřejmě dřív a rádi se zúčastníme i slavnostního průvodu městem, jenž je zároveň samotným zahájením Pálavského vinobraní. V loňském roce se této akce s dlouholetou tradicí zúčastnilo cca 56 000 návštěvníků. Jdeme si tuto akci náležitě užít!
16. září 2017 – Erbovní slavnosti, Slovanské náměstí, Brno
Začátek koncertu: čas bude upřesněn
V sobotu 16. září 2017 se skupina HUSTEJ ROCK stane součástí krásné a tradiční akce v Brně Králově Poli s názvem Erbovní slavnosti. Moc se na tuto akci těšíme a jsme rádi, že budeme moci s naší skupinou návštěvníkům této akce zahrát něco z našeho bohatého repertoáru. Se skupinou si také velice rádi užijeme spousty soutěží a doprovodných akcí, jenž tyto slavnosti tradičně doprovází. Uděláme si zkrátka pěkný den!
24.října 2017 – koncert „Hustej rock HUSTÝHO ROCKU“, Centrum Kociánka
Skupina HUSTEJ ROCK vznikla v den svého prvního koncertu 24. 10. 2016 při večeři u hranolek a dalších dobrot. Proto HUSTEJ ROCK oslaví jeden rok od svého založení stylově na své domácí půdě v Centru Kociánka. Koncert proběhne 24. října 2017 od 16:00 hodin na hřišti Pod Borovicí. Srdečně zveme všechny příznivce naší poctivé tvrdé rockové hudby a těšíme se na setkání s vámi.