12.10.2016 | Autor: Centrum Kociánka

Ocenění pro Březejc

Zdravíme všechny příznivce (nejen) výtvarného tvoření a chceme se s Vámi podělit o naše zážitky.

Ve středu 12. 10. 2016 jsme byli na slavnostním předávání cen výtvarné soutěže „Vy a my“, kterou vyhlašují Sociální služby v Šebetově každým rokem, letos již po jedenácté!

Téma letošního ročníku bylo „Co mám rád/a, co mi pomáhá“.  A tak jsme před prázdninami navrhovali, přemýšleli a pak v Týdenním a Denním stacionáři a v STD lepili, modelovali z hlíny, malovali, zapouštěli barvy, plstili a nakonec do Šebetova odeslali 10 výtvarných prací na toto téma.

Nejúspěšnější byl nakonec  Karel Kučera, který vymodeloval z keramické hlíny svého tátu a získal ve své kategorii 1. místo.

Vyhlašování jsme si moc užili – cesta do Šebetova je poetická, prostředí zámku, kde Sociální služby sídlí, také. Pokaždé nás také inspirují výtvory ostatních soutěžících a nakonec si pochutnáme na rautu pro všechny zúčastněné.

Velký dík patří dobré duši a hlavní organizátorce celé soutěže Bc. Dagmar Dyčkové a také paní ředitelce Sociálních služeb v Šebetově Ing. Zdeňce Vašíčkové, MBA, která je patronkou této výtvarné soutěže.

Zdravím Vás za účastníky našeho výletu do Šebetova, kterými byli výherce Kája Kučera, paní vedoucí Marie Doležalová a já. Těšíme se na příští ročník.

Bc. Irena Širhalová, vychovatelka DS