Pracovník v sociálních službách

Hledáme do svého týmu pracovníka v sociálních službách pro službu osobní asistence

Popis pracovní pozice: Podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o uživatele. Uživatelům osobní asistence poskytuje péči v době školní výuky od 1.9. do 30.6. na SŠ F.D. Roosevelta, Křižíkova 11 dle jejich plánů péče a individuálních plánů. V době letních prázdnin a prázdnin v průběhu školního roku poskytuje péči uživatelům soc. služby Domovy pro osoby se zdravotním postižením v Centru Kociánka, Kociánka 2, Brno dle jejich plánů péče a individuálních plánů.

Požadujeme: střední vzdělání + osvědčení o absolvování kurzu pro pracovníka v sociálních službách, kurzu pro pečovatele nebo ošetřovatele nebo maturitní vysvědčení ze střední školy zaměřené na sociální činnost, zkušenost s prací se zdravotně postiženými osobami, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz, očkování proti hepatitidě typu B, znalost práce na PC.

Praxe:  vítána.

Nástup:  ihned

Úvazek: plný, jednosměnný provoz

Kontakt:

Žádosti zasílejte vedoucí Mgr. Pavlíčkové, e-mail: sona.pavlickova@kocianka.cz, tel. 515 504 357 nebo 775 404 113 nebo personalistce L. Kessnerové, e-mail: kessnerova.libuse@kocianka.cz,  tel.  515 504 217

Těšíme se na Vás 🙂