Pracovník v sociálních službách

Hledáme do svého týmu pracovníka v sociálních službách do aktivizačního centra

Popis pracovní pozice: pečuje o osoby s tělesným, mentálním postižením nebo kombinovaným zdravotním postižením v sociální službě Domovy pro osoby se zdravotním postižením. Napomáhá při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb. Vytváří individuální plány a plány péče uživatelů a vede dokumentaci o průběhu služby. Náplní práce je výchovná a aktivizační činnost.

Požadujeme: střední vzdělání + osvědčení o absolvování kurzu pro pracovníka v sociálních službách, kurzu pro pečovatele nebo ošetřovatele nebo maturitní vysvědčení ze střední školy zaměřené na sociální činnost; trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost, zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě typu B, znalost práce na PC, praxe vítána. Výhodou je kreativita, schopnost vést a vytvářet program pro uživatele soc. služeb.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, vzdělávání, zaměstnanecké výhody

Nástup: 1. července 2017

Režim, úvazek: jednosměnný provoz – rovnoměrně rozvržená pracovní doba (6.30 – 15.00 hod.), plný pracovní úvazek. V případě potřeby možnost zařazení do služeb v nepřetržitém provozu (zcela výjimečně)

Žádost o místo s přiloženým profesním životopisem zasílejte na e-mail: magdalena.pospisilova@kocianka.cz, Mgr. Magdalena Pospíšilová, vedoucí DOZP, tel. 775 404 067 nebo

kessnerova.libuse@kocianka.cz, Libuše Kessnerová, personalistka, tel. 515 504 217.

Těšíme se na vás 🙂