Personalista – personalistka

 Hledáme do svého týmu personalistu – personalistku

Popis pracovní pozice:  Komplexní zajišťování oblasti organizačních vztahů, personalistiky. Vyřizování pracovně právních vztahů zaměstnanců organizace, příprava na vznik, změnu nebo skončení pracovního poměru, vedení potřebné personální agendy, její aktualizace a doplňování. Inzerce a výběrová řízení. Spolupráce při zajišťování a zpracování pracovního a organizačního řádu.  Vyhotovování různých přehledů a statistik, tvorba personální strategie, zaškolování nových pracovníků, konzultace v oblasti pracovně právních vztahů, zajišťování vzdělávání a školení zaměstnanců. Spolupráce s poskytovatelem pracovně lékařských služeb.

Požadujeme: úplné střední vzdělání s maturitou, znalost pracovně právní legislativy, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, archivování, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,  komunikační a organizační schopnosti, 3 roky praxe

Nástup: květen 2018

Úvazek, režim: plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz

Plat: 16 760 – 25 230 Kč dle délky praxe, + osobní příplatek

Nabízíme:                   

  • zázemí stabilní organizace
  •  širokou podporu kulturních a sportovních aktivit – bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, na dovolenou aj.)
  • podporu vzdělávání a profesního seberozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days ročně

Kontakt:  Životopis s motivačním dopisem (na polovinu formátu A4) zasílejte do 6.4.2018 na personální oddělení – e-mail: kessnerova.libuse(zavináč)kocianka.cz. Případné dotazy na tel.: 515 504 217. Nebudeme-li Vás do 25. 4. 2018 kontaktovat, nebyli jste zařazeni do užšího kola výběrového řízení.