Chovatel zvířat

Centrum Kociánka je příspěvková organizace zřizovaná Ministerstvem práce a sociálních věcí. Působíme v oblasti pomoci osobám se zdravotním postižením již téměř 100 let. Patříme k velkým, tradičním a profesionálním poskytovatelům sociálních a zdravotních služeb s významem pro Brno a široké okolí.  Svoje služby poskytujeme ve městě Brně a na odloučeném pracovišti v Březejci.

V současné době hledáme zaměstnance do Brna na pozici:

Ošetřovatel zvířat

Požadujeme:

– výuční list

– manuální zručnost

– výhodou znalost a zkušenost s prací s hospodářskými zvířaty

– kladný vztah ke zvířatům a handicapovaným osobám

– ŘP sk. B výhodou

Popis pracovní pozice:

– ošetřovatelské práce při chovu zvířat na hipotarepii a animoterapii (koně, poníci, kozy aj.)

– zajištění základních potřeb zvířat (krmení, napájení, ustájení, úklid) a kontrola zdravotního stavu zvířat, asistence při veterinárních zákrocích

– dodržování základní zoohygieny – čistění, desinfekce ubikací, asanace výběhů atd.

– manipulace se zvířaty a příprava zvířat na hipoterapii

– vedení potřebné zoologické a chovatelské dokumentace

Nabízíme:

– nástup možný od 15. 8. 2023, jednosměnný provoz

– zázemí stabilní organizace

– širokou podporu kulturních a sportovních aktivit – bazén, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, wellness, knihy, dioptrické brýle aj.)

– 5 týdnů dovolené

– 3 sick days ročně

– odměny při významných pracovních a životních výročích

– dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

– zkrácený úvazek 20 hodin týdně

– plat v rozmezí 10.000 + po zkušební době osobní ohodnocení

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail: lenka.kreysova@kocianka.cz nejpozději do 31. 8. 2023 nebo volejte na telefon 515 504 217.

Těšíme se na Vás :).

Povolit vše
Zamítnout