Do svého týmu hledáme: pracovníka v sociálních službách (klíčového pracovníka)

Popis pracovní pozice:pečuje o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením v sociální službě Domovy pro osoby se zdravotním postižením. Napomáhá při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb. Vytváří individuální plány a plány péče uživatelů a vede dokumentaci o průběhu služby. Podílí se na realizaci osobních cílů uživatelů. Náplní práce je výchovná a aktivizační činnost.

Požadujeme: střední vzdělání s maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pro pracovníka v sociálních službách, kurzu pro pečovatele nebo ošetřovatele nebo maturitní vysvědčení ze střední školy zaměřené na sociální nebo výchovnou činnost nebo VŠ se sociálním či pedagogickým zaměřením; trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, čestnost, zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě typu B, znalost práce na PC, praxe vítána. Výhodou je kreativita, schopnost vést a vytvářet program pro uživatele sociální služby.

Nabízíme:příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost seberealizace a vzdělávání, práce pod supervizí, zaměstnanecké výhody

20161005_153207-01     dozp2

Místo výkonu práce: Centrum Kociánka, Kociánka 2, Brno

Nástup: květen 2017

Režim, úvazek:jednosměnný provoz – rovnoměrně rozvržená pracovní doba, plný pracovní úvazek

Žádost o místo s přiloženým profesním životopisem zasílejte  na e-mail: magdalena.pospisilova@kocianka.cz, Mgr. Magdalena Pospíšilová, vedoucí DOZP, tel. 775 404 067 a

kessnerova.libuse@kocianka.cz, Libuše Kessnerová, personalistka, tel. 515 504 217.

Těšíme se na vás 🙂