mpsv_logo

Centrum Kociánka je státní příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Centrum Kociánka prostřednictvím efektivních sociálních a zdravotních služeb poskytuje podporu při vzdělávání dětí i dospělých se zdravotním postižením, a tím posiluje jejich začlenění do společnosti. Posláním Centra Kociánka je zajistit, aby sociální služby fungovaly a rozvíjely se dle potřeb a přání těch, kteří je využívají. Naší prioritou je rozvoj sociální práce a multidisciplinární spolupráce. Podpora sociálního začleňování uživatelů a jejich odpovídající účast na společenském životě probíhá také ve spolupráci s Mateřskou a Základní školou pro tělesně postižené Brno, Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené a Základní a střední školou Březejc, Sviny 13.

Naše poslání naplňujeme prostřednictvím služeb: Domovy pro osoby se zdravotní postižením, Denní stacionáře, Týdenní stacionáře, Odlehčovací služby, Sociálně terapeutické dílny, Chráněné bydlení, Zdravotní služby, Stravování.

Nedílnou součástí služeb Centra Kociánka je komplexní zdravotnická péče a léčebná rehabilitace (fyzioterapie, hipoterapie, canisterapie, animoterapie, ergoterapie), aktivizační centra, arteterapie, centrum tvořivé činnosti a dramatická dílna.

Jsme fakultním zařízením Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Malé shrnutí o nás, v angličtině zde.

K.Maláriková

Naši partneři  a sponzoři v roce 2018+2019
Brno:

vakaanect-logo     okpyrus 2. Oegema Czech logo CCB      tesco      daněk-a15296logo_579543_da6ae620-f88e-413d-8ae1-6fb716124e2bhelbich_tiskarnalogo-královo_polecatcutdpmb         att_globe_500x500 AŽD_Praha_logo  brnoforyouakattyl LOGO arbotyl   divadlo bolek        stažený soubor (1) mendelu         Globus_(SB-Warenhaus)_logo hvezdarna brno chcupivo-logo-wordpress-1   Veteran-Brno teplarny   planetarium morava ottobock monit plus medial agency   logo-bakof-e1545127702418       2foto  tri-ocasci tungsram                        Tisk banner  uo logo   Logo-Český-rozhlas-Brnologo-skkocianka-noverooseveltkazs kocianka

Mládež NOHA Královo Pole
Klub vodní turistiky Veverská Bítýška
Knihařství K. Klimešová

a další individuální dárci

Březejc:

kovo-dufek    building_centrum_hsv    petravec-obec       osovabityska       obec-ruda   poex   4-03_logo_innogy

agromarket     wnt-logoblue-logo       kb-stavebnikbb rotana2014
bitesska dopr    labara image.php    detail_logo.jpg

Velkostatek Velké Meziřící

Maria Podstatzká Lichtestein a další individuální dárci

Sponzoři a partneři Nadačního fondu Kociánka

Speciální poděkování Rotary Clubu Brno za dlouholetou spolupráci:

rotary

individuální dárci

ajptechunipetrolLogoPIBnadacecharty4-03_logo_innogyvodarny lith mabaudit2veteraniMBNSlogo-keraservis-2014_2-900x50018825176-wxza-LogoAxima1024 logo-aquatis AJTLogo mirja-logo-1452358404 stridava pece logoSkolyZluteNaViceModrebiovendor premierasweet