mpsv_logo

Centrum Kociánka je státní příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Centrum Kociánka prostřednictvím efektivních sociálních a zdravotních služeb poskytuje podporu při vzdělávání dětí i dospělých se zdravotním postižením, a tím posiluje jejich začlenění do společnosti. Posláním Centra Kociánka je zajistit, aby sociální služby fungovaly a rozvíjely se dle potřeb a přání těch, kteří je využívají. Naší prioritou je rozvoj sociální práce a multidisciplinární spolupráce. Podpora sociálního začleňování uživatelů a jejich odpovídající účast na společenském životě probíhá také ve spolupráci s Mateřskou a Základní školou pro tělesně postižené Brno a Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené.

Naše poslání naplňujeme prostřednictvím služeb: Domovy pro osoby se zdravotní postižením, Denní stacionáře, Týdenní stacionáře, Odlehčovací služby, Sociálně terapeutické dílny, Chráněné bydlení, Zdravotní služby, Stravování.

Nedílnou součástí služeb Centra Kociánka je komplexní zdravotnická péče a léčebná rehabilitace (fyzioterapie, hipoterapie, canisterapie, animoterapie, ergoterapie), aktivizační centra, arteterapie, centrum tvořivé činnosti a dramatická dílna.

Jsme fakultním zařízením Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Malé shrnutí o nás, v angličtině zde.

K.Maláriková

Naši partneři  a sponzoři

individuální dárci

imi-critical-logo     vaka   18825176-wxza-LogoAxima1024  okpyrus  mendelu  hauskrecht    tescocolor servis  kovo-dufek  kbb  logo-královo_pole  petravec-obec  poex  building_centrum_hsv  kb-stavebniblue-logo  -a15296  Stavebniny-Smejkal    wnt-logo  logo_579543_da6ae620-f88e-413d-8ae1-6fb716124e2b  medici  radeton_logo  stavo  logo3  agromarket  dm-drogerie  rotana2014  logo (1)    bitesska dopr  auto   csob   stažený soubor  tesconadace-pds-logo             helbich_tiskarnadpmb  stažený soubor (1)  catcut  2foto  tri-ocasci tungsram    195x165px_logo  eon-logo-print-725x215  stažený soubor (2)  listalogo  ZS-MS-logo      myjomilogo-vlaštovkymotor02  307-emil-logo-2015  klara_pomaha_bily_podklad  Tisk  STP_Logo banner  Logo-Český-rozhlas-Brno  unnamed (1)

Sponzoři a partneři Nadačního fondu Kociánka

individuální dárci

ajptechunipetrolLogoPIBnadacecharty4-03_logo_innogytescookpyrusvodarny    kap cz    lith  mabaudit2veterani  logo-aquatis  AJTLogo mirja-logo-1452358404 premiera sweet  globus